Až po uši

Až po uši https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246779/bmid_az-po-usi-246779.jpg 3 55 11

Dokáže žena odpustit muži odmítnutí? V životě krásné Amélie - slečny nebezpečné, která celý život jen využívá pozornost mužů a jejich luxusní dary, nastane změna. Poprvé se doopravdy zamiluje, muž jejích snů ale nakonec dá přednost jiné. Když se jejich životy opět střetnou, Amélie se chopí šance a zdá se, že s Matějem může konečně prožít tu pravou romanci. Nebo je to jen zdání?... celý text

Klára90
18.08.2021 2 z 5

Tahle kniha byla pro mě velké zklamání. Děj byl pořád dokola jen o tom samém a nikterak zábavný a hlavní hrdinka se prostě chovala jak nána až do konce, nemůžu si pomoct. Oproti prvnímu dílu nebyl sympatický už ani Matěj.

Ála1968
03.01.2020 2 z 5

Na můj vkus trochu jednotvárné.Plytký příběh o namyšlené sobecké pipce,která jen využívá chlapy.

mariela.elish
28.04.2019 5 z 5

Mňa trochu prekvapil záver knihy. :)
Ale inak hodnotím prvú knihu, ktorú som od tejto našej slovenskej autorky prečítala... veľmi pozitívne. :)

MontyMK
07.07.2018 5 z 5

Prostě super, tohle se čte samo :) Přečetla jsem za dva dny, až mi to je líto :)

Allla9
29.11.2017 5 z 5

Byla jsem zvědavá na pokračování knížky Slečna nebezpečná. Amélie i nadále proplouvá životem, využívá muže ... ale na každého jednou dojde.

alnahu
20.07.2016 4 z 5

I když se jedná o trochu zvláštní příběh ,ale i takovéto ženy ,jako je Amélie jsou a umí využívat muže,díky své kráse.Mě osobně šla pěkně na nervy.Ale i tak se mi kniha dobře četla.

jasmína
17.07.2016 5 z 5

Ne že bych souhlasila s Amélií, ale Benková mě asi nemůže zklamat :) Čtu a čtu, až dočtu a těším se na další její knihu.....

tereza2317
21.02.2016 4 z 5

Odpočinkové čtení pro ženy - spíše mladší ;-)

greetchen
14.01.2016 2 z 5

Nenáročné čtení na jeden či dva večery. Kniha příjemně odsýpá, čte se s lehkostí, ale příběh nijak závratně nenadchne. Hlavní hrdinka je nesympatická pipka s pokřivenými hodnotami a životními cíli, těžko se s ní ztotožnit, fandit jí, nebo v ní alespoň najít minium zalíbení. Dočteno, ale nijak mě to neobohatilo.

luciefeix
09.11.2015 4 z 5

Nechápu ženy co takhle manipulují s muži ale jináč moc dobrý příběh , četla se rychle a uplně sama :)

dencuska
18.07.2015 4 z 5

Knihu som prečítala asi za 2 dni, dosť rýchlo na svoje pomery :)), z môjho pohľadu ide o nenáročné čítanie zo života, mnohokrát aj úsmevné, kniha sa mi čítala dobre, niekedy mi len liezla na nervy hlavná hrdinka svojim vystatovaním :) inak určite ešte siahnem aj po ďalších knihách tejto autorky.

Jana Benková
slovenská, 1970
2013  75%Máš cos chtěl, miláčku!
2015  66%Až po uši
2014  61%Haló, tady tvoje láska!
2014  65%Druhá šance, lásko!
2012  63%Slečna nebezpečná

Kniha Až po uši je v