Až k prolití krve - Radostné poselství P. MUDr. Ladislava Kubíčka

Kněz Ladislav Kubíček ve vzpomínkách přátel: od dětství na Ukrajině, studia v Brně, práci v dolech, nasazení u černých baronů, působení ve zdravotnictví, a posléze i v řadě severočeských farností. Dvoubarevně tištěná kniha je doplněna více než stovkou fotografií a citáty z dopisů otce Ladislava.

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57066/az-k-proliti-krve-radostne-poselstv-12p-57066.jpg 4.922
Literatura faktu, Duchovní literatura, Biografie a memoáry
Vydáno:, Karmelitánské nakladatelství

Kniha Až k prolití krve - Radostné poselství P. MUDr. Ladislava Kubíčka

managalante

Senmírně ohromný člověk. Žil pro ostatní do posledního dechu. Je velikou inspirací. Nebál se konat. Dřel a byl šťastný, že může být služebníkem božím.

ctecka_knih
21.01.2016

Úžasný příběh člověka, který dostal od Boha hromadu hřiven, které do poslední využil.

joo
25.08.2015

To je proste bomba. Autorka zvladla zpracovat zdroje informaci, ktere na prvni pohled zpracovat nelze, do bechderouci podoby. I kdyz to vlastne ani neni mozna pricinenim autorky jako spise o samotnem zivote P. Kubicka, ktery je az neuveritelny. Ja osobne to neberu jako zivotopis, ale jako navod. Navod, podle ktereho samozrejme nikdy zit nebudu, na to nemam, ale totalne se mi touto knihou zmenil muj dosavadni pohled na smysl zivota. Velmi doporucuji, mozna vhodne i pro neverici, rozhodne pro hledajici.

bleska
29.01.2013

Vřele doporučuji. Co dokáže jeden člověk?

frigorn
25.01.2011

Poutavý životní přiběh zavražděného kněze a spisovatele Ladislava Kubíčka.95%

katoličtí kněží kněží římskokatolická církev

Marie Svatošová

Marie Svatošová