Až ji uvidíš

Až ji uvidíš https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120597/bmid_az-ji-uvidis-63ef86731367e.png 4 356 82

Život Marcy Taggartové se roztříštil na kousky. Před dvěma lety ztratila svou milovanou dceru Devon, která údajně zahynula v Irsku při nehodě na moři. Tělo se nenašlo a Marcy nikdy nepřijala, že její dcera je mrtvá. Vidí ji všude kolem sebe… a když je sama na návštěvě v Irsku, uvidí ji za oknem kavárny doopravdy. Tak začíná zběsilý hon za přeludem, který je Marcyinou jedinou nadějí. „Vím, že nejsi mrtvá, Devon! A já tě za každou cenu najdu.“... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Now You See Her , 2011

Leniiis
13.08.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila a dobře se četla. NIcméně ten děj mi přišel trochu neuvěřitelnej a konec teda úplně. Ubírám za to jednu hvězdičku.

claudiecarmen
03.08.2016 5 z 5

Příjemné čtivo na odreagování. Líbilo se mi. Doporučuji.

Pechule
21.06.2016 4 z 5

Celkově mě kniha zaujala, čtivá, napínavá, líbila se mi.

alnahu
01.04.2016 3 z 5

Průměrná kniha.

dominikB951
19.02.2016 3 z 5

Jedna z horších od Joy Fieldingové. Nic moc se tam nedělo - pátrá, pátrá, pátrá... a pak na konci je menší zvrat, ale nic extra to teda není.

Veeris
11.02.2016 3 z 5

No, nebylo to nijak velkolepé dílo, nicméně Joy má výhodu, že její knihy jsou čtivé. A k dobru ji musím dát, že konec mě překvapil, uvěřila jsem, že dcera žije.. Pořád ale knihu pokládám za jednu z jejích slabších

ritz
28.01.2016 4 z 5

Už jsem četla od této autorky i lepší knížky, ale určitě byla čtivá a napínavá.

Zdenka1978
24.01.2016 4 z 5

Skvělý příběh, napětí do poslední chvíle.

maličkán
19.01.2016 5 z 5

Spisovatelka opět nezklamala. Zajímavé téma, příjemná hrdinka. Četlo se jedním dechem.

LéňaM
10.01.2016 3 z 5

Na tuto knihu jsem se velice těšila, a je moje první od této autorky. Bohužel jsem se tady dočetla že její asi nejslabší dílo.
Já bych řekla neurazí - nenadchne. Pro mě průměrná kniha

Alienn
26.11.2015 3 z 5

Kniha od mojí oblíbené autorky, pro mě bohužel jedna z těch slabších, možná dokonce nejslabší. Byly momenty - vzpomínky na dceru a na matku, které se mi líbily, to jí upřít nemohu. Ale jinak mi hlavní postava spíš vadila, celé to pro mě bylo nepravděpodobné, na hranici uvěřitelnosti.

Rup
16.09.2015 3 z 5

Pro mě bohužel stokrát obehrané klišé s jasným průběhem i koncem. Pro porovnání si ji dovolím doporučit znalcům autorčina díla; ostatní nechť začnou něčím jiným. Celkově průměr.

jaja10
01.09.2015 5 z 5

NEDŠENÍ, NADŠENÍ....vůbec se mi do čtění této knihy nechtělo, ale jsem moc ráda, že jsem se nakonec do ní pusitila. Stránky se četly úplně samy a rychle. Zcela mě tato kniha pohltila a moc se mi líbila. MINI SPOILER Jen má romantická duše by se přála, aby "vztah" Marcy a Vica skončil trochu lépe.

Kelynka
25.05.2015 3 z 5

Bohužel jsem byla trochu zklamaná. Četla jsem již od této autorky několik knih a vždy byly super. Tato byla asi NEJSLABŠÍ !!

Jade
12.01.2015 3 z 5

Lehká kniha u které není třeba zapojovat mozek.

Pet 34
06.12.2014 5 z 5

Moc pěkné, zajímavé.

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Óóhohohó..tahle knížka je prostě úžasná! Vtáhla mě do děje a nechtěla mě pustit. Mile mě překvapila. Od autorky bych si ráda přečetla další knihy.

lenkavildomcova
16.03.2014

čtivá, dobrá... od této autorky už jsem ale četla i lepší

Lenji78
04.02.2014 2 z 5

Asi jsem první knihu od této autorky nevybrala nejlépe, neříkám, že byla kniha špatná, ale něco tomu chybělo. A ten závěr? No nevím, třeba ještě časem dám této autorce šanci.

Ankavi
04.02.2014 3 z 5

Čtivá kniha, kterou jsem přečetla velmi rychle - ale v porovnáním s dalšími knihami této autorky slabší, než je obvyklý standard :-) Psychologicky zajímavé momenty, napětí a překvapivý závěr - nicméně na mě kniha jako celek bohužel působila nepravděpodobně, tak trochu přitažená za vlasy.