Až ji uvidíš

Až ji uvidíš https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120597/bmid_az-ji-uvidis-63ef86731367e.png 4 355 82

Život Marcy Taggartové se roztříštil na kousky. Před dvěma lety ztratila svou milovanou dceru Devon, která údajně zahynula v Irsku při nehodě na moři. Tělo se nenašlo a Marcy nikdy nepřijala, že její dcera je mrtvá. Vidí ji všude kolem sebe… a když je sama na návštěvě v Irsku, uvidí ji za oknem kavárny doopravdy. Tak začíná zběsilý hon za přeludem, který je Marcyinou jedinou nadějí. „Vím, že nejsi mrtvá, Devon! A já tě za každou cenu najdu.“... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Now You See Her , 2011

ikul
08.03.2024 3 z 5

Román je dobře napsaný, ale mně se bohužel nelíbil. Byl hodně depresivní, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická. Protože knihy dočítám, těšila jsem se na závěr.

majanka
11.01.2024 3 z 5

Príbeh sa odohráva v Írsku, čakala som viac informácií o tejto zaujímavej krajine.
Námet knihy ma zaujal. Bola som zvedavá ako sa to všetko skončí a čakala som, že bude viac rozpísané prežívanie uvedenej situáciehlavnou hrdinkou. Ale hlavná hrdinka je vykreslená ako žena v zrelom veku, ale nevyzerá osobnosť. Pri téme, ktorá je v knihe popísané som očakávala iné spracovanie.

malýčtenář
20.10.2023 3 z 5

Asi jsem čekala více, neboť spisovatelka má mnoho lepších knih. Tentokrát se mi kniha zdá příliš rozvláčná a myšlenky z minula, které se prolínají se současnosti mi moc nesedí.

Luigi1
17.03.2023 4 z 5

Zajímavě pojatý příběh

Alisa1980
30.08.2022 3 z 5

Strašně zdlouhavé hledání mrtvé dcery. Joy má lepší knížky. Ale knížka nebyla obsáhlá a autorku mám ráda, takže alespoň ***

Monika164
16.05.2022 5 z 5

Doporučuji, jako ostatně všechny její knihy....

Angie.D
03.02.2022 3 z 5

Zbožňujem autorku a aj jej príbehy, prečítala som ich už viacero a vždy som bola paf.
Avšak tento príbeh ma akosi nechytil. Zápletka zaujímavá, ale hlavná hrdinka mi vôbec nesadla, väčšinou sa chovala naivne, až hlúpo. Koniec knižky ma tiež veľmi neohúril. Nebudem sa viac rozpisovať lebo nechcem spoilerovať, ale teda zhrnutie, dosť priemer.

sonkovaj
30.04.2021 3 z 5

Přiznám se, že ačkoli všechny knihy od autorky hltám, tuto jsem odložila a dokonce dvakrát. Nešlo mi se do ní pořádně začíst, dokázala jsem to až na třetí pokus.
Ale stejně budu kupovat a číst i nadále vše, co Joy vydá.....

Tereyciiik
20.03.2021 4 z 5

Tuto autorku moc ráda čtu, píše skvělé. Tentokrát mi to ale přišlo průměrné. Celou dobu jsem čekala, co se bude dít. Konec byl dobrý, to urcite, ale do té doby se to celkem táhlo. Každopádně nezanevřu a vrham se na poslední z knížek.

Pavlína2019
15.02.2021 3 z 5

Mě se kniha opravdu líbila, je napínavá až do úplného konce. Napsaná svižně, dobře se mi četla. Doporučuji.

Januli
14.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Asi chápu, že matka je schopna takového chování. Ovšem co mě zaráží je Vick Sorino. Opravdu by chlap, který stráví krátký čas s ženou ji takhle sledoval? Závěr knihy mě zklamal. Taková slátanina.

milpri
11.09.2020 2 z 5

Tahle kniha mě moc nebavila. Děj byl zdlouhavý, málo napínavý a konec předvídatelný. Ale dám šanci jiným knihám od této autorky.

AnnaPok
28.07.2020 3 z 5

Nechapu najvitu hrdinky...jestli ztrata ditete muze ovlivni natolik, ze prestanete uvazovat rozume....nejspis ano...kdo nezazil, nepochopi. Ale nejvic mi vadil jeji vztah k synovi...

Sabča817
26.03.2020 2 z 5

Tak dočtení této knihy mi dalo opravdu zabrat. Pro mě velké zklamání, a to mám knihy této autorky ráda! Marcy i Devon mi byly příšerně nesympatické, že bych je nejradči nakopala! Navíc Marcy neustále řešila jen dceru a na syna jakoby zapomínala. Děj byl zbytečně moc dlouhý a nezáživný.... :-(

Janule809
24.03.2020 4 z 5

Autorka už bohužel měla lepší knihy..Děj byl dost roztahany a místy nudný..Jinak těma příběhu zajímavé..

Zlatinka.Emilly
21.09.2019 5 z 5

Příběh mě chytil od první stránky. I když je pravda, že děj byl moc táhlý a konec praštěný. Když už čtenář začíná doufat, že naděje Marcy dojde odměny, vrací nás Joy zpátky do reality. Pokud nebudu přemýšlet o tom, jestli je možné prožít něco takového, tak prostě tuto knihu budu číst pro pobavení. Nechybělo zde ani napětí, zasmála jsem se, zabála jsem se (o miminko) a Marcy jsem fandila, aby Vice jejich vztah upevnil. Stalo se.

ronave
28.07.2019 4 z 5

Příběh matky, která si nechce připustit smrt své psychicky nemocné dcery, jejíž tělo nebylo nikdy nalezeno.
Při pátrání po ní se zaplete do nečekané situace, která ji pomůže si vše ujasnit.
Líbí se mi jak Joy Fieldingová s knihou pracuje a dokáže příběh zpestřit různými nečekanými chvilkami...

lea735
17.07.2019 odpad!

Skvělá autorka a velké zklamání. Ztrácela jsem se v ději, zbytečně překombinováno, de facto natažený text o ničem.Bohužel.

zimolka
14.07.2019 2 z 5

Už jsem od této autorky četla daleko lepší knihy.Dočetla jsem,ale nevím jestli se k ni ještě někdy vrátím.

pingu1
26.03.2019 3 z 5

Tak tahle kniha nic moc. Téměř žádný děj, zbytečné protahování situací, místy trochu zmatené. Pro mě zatím nejslabší kniha od mé jinak dost oblíbené autorky ...