Až bude smrt mou paní

Až bude smrt mou paní https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299215/bmid_az-bude-smrt-mou-pani-uGS-299215.jpg 4 40 7

V tajných službách otce vlasti. V lednu 1378 se císař Karel IV. setkává se svým synovcem, francouzským králem Karlem V., při tajném jednání v malém hradu uprostřed lesů. Toho se rozhodnou využít spiklenci, kteří chtějí oba panovníky zavraždit. Naštěstí jejich záměry překazí císařův bývalý agent dominikán Pavel. Karel IV. tuší, že jeho dny jsou sečteny. S Pavlem po boku se vrhají do svého posledního velkého úkolu...... celý text

pepa3rd
22.09.2023 2 z 5

Po vcelku zdařile uzavřeném předchozím dílu doslova jen takové "vzkříšení z mrtvých", které anuluje předchozí konec. Tady už ani ta kostra není příliš zajímavá a pokud nechcete jen vypnout mozek a mít za sebou skutečně celou sérii, tak je to skoro zbytečné číst.

socka123
15.01.2023

Poslední díl série...fajn čtení

Carmen13
09.10.2019 2 z 5

Za mne osobně asi jedna z nejslabších knih autora, rádoby akční scény a pasáže jsou prokládány poměrně dlouhými a místy i zbytečnými popisnými pasážemi, které sice knihu prodlouží na vyšší počet stran, ale na druhou stranu jí výrazně ublíží, co se čtivosti týče. Za hlavní klad považuji, že si autor odpustil používání vulgarismů, bohužel tak častých v jiných knihách a stejně tak si naštěstí téměř odpustil líčení milostných scén. Obávám se, že mi dominikán Pavel k srdci nepřirostl a určitě to není jen tím, že jednou je nápadně vysoký a hubený s úzkým obličejem a za pár stránek je to muž s mohutnou postavou, kterou by mu mohl leckterý rytíř závidět.

Ester71
23.03.2018 5 z 5

Moc fajn a zajímavé čtení

vincek1
21.11.2017 4 z 5

Bohužel, poslední kniha série. Doporučil bych panu spisovateli hrdinu zapojit do služeb následníka Karla IV. Myslím, že naše dějiny jsou dost bohaté a čtenáři dost namlsaní.

Dandulka
27.08.2017 5 z 5

Tak a máme tady konec série. Je to moc velká škoda, ale je to tak. Celá tahle série byla moc moc hezká.

Magnum1
29.04.2017

Právě jsem dočetl Až bude smrt mou paní. Čtivé dovršení série V tajných službách otce vlasti. Teď čekám kritické články spisovatele, že pomlouvá "hodné" saracény (muslimy) a skoro se divím, že mu v dnešní době povolili vydat.