Autoškola 2019

Autoškola 2019 https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397969/bmid_autoskola-2019-J4b-397969.jpg 2 4 4

Nejaktuálnější učebnice na trhu. Pravidla, značky, testy, základy bezpečné jízdy, zkrátka vše co potřebujete k hladkému a bezproblémovému absolvování autoškoly včetně závěrečné zkoušky.

veru_h
29.05.2020 odpad!

Více než polovina knihy je jen otištěný zákon. Což je fajn, pokud vás baví číst paragrafy. Co se týče převedení zákona do praxe a ovládání vozidla, tak je hodnota knihy nulová.

JancaMia
02.02.2020 1 z 5

zklamání , obsahuje sice všechno co má , nicméně pokud se potřebujete učit, tak se v téhle knize ztratíte, nepřehledné , snad jen je výborné že je vybavená všema testovacíma otázkama, ale i když je v knize plno informací žadatele řidičského průkazu nenaučí nic ... nahucané nepřehledné , dřív nebo později se ztratíte ..

I.Zi...
26.03.2019 2 z 5

obsahuje minimálně jednu tiskovou chybu - u otázky 08110269 nemá autobus blinkrovat... kdoví, co je tam ještě špatně :(

vodovodnice
30.01.2019 3 z 5

Pro mne tato učebnice byla zklamáním. Předtím jsem měla učebnici (autoškola? pohodlně) a ta byla úžasně upravená, přehledná, barevně hezky rozdělená...
Ale tato učebnice má pro mne (jako pro laika) složitější orientaci mezi jednotlivými odděleními. Barevně a graficky není učebnice skoro vůbec zpracovaná. Barevné obrázky zde najdete jenom dopravní značky, jinak vše ostatní je pouze černobílé.
Polovina knihy je věnována zákonům a paragrafům. Ale na druhou stranu nutno říct, že je zde hodně informací.
Asi je na mne učebnice moc složitá nebo jsem rozmazlená tou předchozí (autoškola? pohodlně).