Autorka ságy Stmívání - komiks

Autorka ságy Stmívání - komiks

Životopis Stephenie Meyerové je skoro jako pohádka o tom, jak se ze snu stal knižní bestseller následovaný sérií neméně populárních filmů. Sága Stmívání strhla a pohltila miliony čtenářů na celém světě. Chcete vědět, jaké peripetie potkaly Stephenii Mayerovou, když psala první řádky o lásce mladé dívky a upíra? Jaké měla dětství? A jak vypadá městečko Forks, kde se celý příběh odehrává? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46941/autorka-sagy-stmivan.jpg 359

Female Force: Stephenie Meyer (2009)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, CooBoo

pejty
24.01.2017

Celkem nudná záležitost, která je vytvořena jen pro opravdu velké fandy série Stmívání. Pro ostatní čtenáře je to ztráta času (i když asi jen patnácti minut).

Edona
11.11.2016

Není to žádné dlouhé čtení, také je to však přizpůsobeno mladším čtenářům. Jako vypravěče bych vynechala krvelačného upíra, který zde vystupoval úplně zbytečně. Dozvěděla jsem se pár novinek, například, že Stmívání je založeno na tragédii Romeo a Julie. Kromě životopisu Meyerové, zde také najdete komiks o vzniku městečka Forks. Fanoušky komiks určitě potěší - je to takový sběratelský kousek. Nemálo mě to navnadilo, abych si celou ságu přečetla znovu.

Smiley96
22.04.2016

krásně vytvořený komiks - zajímavosti, o kterých jsem ani nevěděla
Milé počtení pro fanouška Stmívání je to další sběratelský kousek

Kariol
09.08.2013

Tenhle zajímavý komiks jsem si četla jednou z nudy v knihovně a docela mě překvapily některé informace, které jsem doposud neznala. :)

Chris13
22.05.2013

Po pravdě... občas je to příjemné na odpočinutí od takových bichlí jak je třeba hostitel, ale jinak mě to moc nenadchlo. Nejlepší byl asi upír, který komixem provázel. ;)

tyzik.cejka
12.05.2013odpad!

tuto autorku považuji za tu která neví co dál a tak používá obludné knihy ani životopis neumí napsat pokud ještě něco vymyslí bude asi kandidovat na nejhorší autorku na světě spolu s Gottem a ještě to napsat v komixsu no hrozné

Ellkarka
05.02.2013

Stručné. A pro fanynky stmívání hezké ke zpestření. Já stmívání nečetla a ani nejsem fanoušek filmů. Začala jsem to číst jen ze zvědavosti. A k donucení dočtení mě vedlo jen, že komiks měl okolo 70 stránek.

Enefersis
30.01.2013

Podle mě naprosto zbytečné, přečetla jsem to na stojáka v knihkupectví a jsem ráda, že to nebyly zbytečně investované peníze. O autorce jsem se nedozvěděla nic nového a o tom, jak sága vznikala, se toho mnohem víc dá dočíst třeba v Oficiálním průvodci.

RoseDawson157
10.07.2012

Komiks o Stephenii Meyerové.O tom jak vznikla Twilight saga,o Forks....Rozhodně skvělá knížka,kterou by si měl každý fanoušek pořídit.;)

Tuffy
25.10.2011

Chvíli zajímavé, chvíli nudné stejně jako celá sága "Tvajlajt". Ani grafické zpracování mě moc nenadchlo...

KateCullen
25.10.2011

Je hezké přečíst si život Stephenie, ale přitom polovina knihy je o založení Forks - to už tak čtivé nebylo...

Stephenie Meyer

Stephenie Meyer