Autíčka - Podívej se pod obrázek

Autíčka - Podívej se pod obrázek https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338529/bmid_auticka-podivej-se-pod-obrazek-ims-338529.jpg 4 5 4

Vrrrm! Z této fascinující knížky s více než 60 otvíracími okénky se děti dozvědí, jak fungují auta, jak se vyrábějí, opravují a spoustu dalších zajímavostí. Vrrrm! Podívej se, jak auta fungují, jak se vyrábějí, opravují i jak se řítí neuvěřitelnou rychlostí po závodním okruhu. Tato fascinující knížka s okénky se skvěle hodí pro malé šikovné prstíky a zvídavé hlavičky! Obsahuje více než 60 okének a mnoho dalších překvapení. Podívej se pod obrázky a zjisti, co tam je!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Look inside cars

Vlašule
19.06.2022 4 z 5

Synové knihu zbožňují, já teda mám výhrady ke zpracování, chaotické skládání obrázků, rychle odrbaná okýnka i hřbet knihy.

MaxíkD.
04.01.2022 5 z 5

Úžasná knížka!

Luna7
09.08.2018 5 z 5

Musela jsem to číst mladšímu bratrovi, když byl menší. Přečetla jsem mu to snad stokrát a už jsem to znala skoro zpaměti. Byla to jeho oblíbená kniha.

SPimy
17.08.2017 3 z 5

Máme hezčí knížky z této série. Vysvětlení, jak funguje auto, je značně odbité. Syna baví, ale mě netěší ji číst. Také řazení obrázků mi přijde trochu chaotické.

auta, automobily odklápěcí okénka

2013  100%Podívej se do vesmíru