Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V knize Aura, čakry a sebeléčení autoři předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věnují se měření aury, přinášejí originální a netradiční pohled na souvislosti mezi aurou, čakrami a fyzickým i psychickým zdravím. Nejde o knihu teorií, ale o souhrn ryze praktických zkušeností, které mnohdy boří zažité mýty. Autoři věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými nemocemi a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/377479/aura-cakry-a-sebeleceni-rady-a-zkus-KKd-377479.jpg 4.52
Žánr:
Zdraví
Vydáno:, Alferia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe

Přidat komentář
HelaF
27.09.2018

Srozumitelně sepsané základní informace pro lidi, kteří se v tomto oboru chtějí zorientovat. Přínosné příklady z praxe a inspirace čemu se věnovat či co dalšího si přečíst.

mariva
01.06.2018

Sice poměrně stručné, ale dobře vystižené základní informace, cvičení vypadají jednoduchá, takže je určitě vyzkouším. Zajímavé příběhy z praxe.