Atmosféra smrti a další kriminální příběhy

Atmosféra smrti a další kriminální příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106926/bmid_atmosfera-smrti-a-dalsi-kriminalni--642047e0ce3b1.png 4 2 1

Katnys
16.02.2016 5 z 5

V knižnici máme malú skrinku,kde sa ukladajú vyradené knihy a návštevníci knižnice si ju môžu vziať zadarmo.Do oka mi padla práve táto kniha.Milujem hororové a kriminálne poviedky.Moja voľba bola teda jasná.Zaujala miesto v mojej súkromnej knižnici.Kniha obsahuje 11 kriminálnych poviedok,kratších aj dlhších.Nemôžem povedať,že jedna poviedka by bola horšia ako druhá,možno len,že jedna zaujala viac a druhá troška menej.Ale inak si držia všetky naozaj dobre.Neobjavila sa ani jedna,ktorá by bola výrazne slabšia,práve naopak..Českí autori ukázali, že písať vedia naozaj pútavo.Poviedky majú dobré zápletky,skvelé postavy.Atmosféra krimi až do konca.Ja ju vrelo odporúčam.Len tých poviedok by mohlo byť viac :-)

- Obľúbená poviedka od Pavli Benátčanovej-Smrt sáhla vedle,sa stala moja veľká srdcovka.Ten príbeh je famózne napísaný,dodaný humor ho posúva ešte o level vyššie.Naozaj sympatické postavy,skvelá zápletka aj rozuzlenie.