Atlas zvířat

Atlas zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399414/bmid_atlas-zvirat-g63-399414.jpg 4 2 2

Právě se chystáš otevřít nejúžasnější atlas, jaký kdy spatřil světlo světa! Na jeho stránkách se setkáš se zvířaty obrovskými i drobnými, divokými i krotkými, známými i tajemnými, a dokonce i s těmi vyhynulými! O každém z těchto tvorů se také dozvíš málo známá a leckdy i překvapivá fakta. Na stránkách této publikace se rovněž setkáš se sedmi slavnými osobnostmi, které stejně jako já zasvětili své životy záchraně světové fauny. Po jejím dočtení se možná i ty rozhodneš připojit se k nám a stát se ochráncem nejdrahocennější a zároveň nejzranitelnější říše naší planety: království zvířat.... celý text

Příroda, zvířata , Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , Omega

Mein großer Atlas der Tiere , 2018

zdenaR
zdenaR
04.01.2022 4 z 5

Kniha o zvířatech se zajímavým textem a pěknými obrázky.
Popisuje zvířata v jednotlivých světadílech, dále zvířata nej (podle rychlosti a velikosti) a vyhynulá.
Knížka je vhodná i pro malé děti (myslím již od tří let).

1amu
1amu
22.09.2020 4 z 5

Vděčná půvabná publikace sloužící všem, kteří hledají cosi, čím by mohli potěšit své vnučky a vnuky, své hloubavé děti a další miláčky .
Žijeme v době, kdy bohudík nemusíme stát ve čtvrtek fronty na knihy, teď si může, třeba v tomto případě, opravdu vybrat to co se může líbit.
Kde jsou ty časy, kdy jsem měl pro tyto účely "pouze" Brehmův život zvířat.