Atlas velkých měst celého světa

Atlas velkých měst celého světa https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359692/bmid_atlas-velkych-mest-celeho-sveta-KTo-359692.jpg 5 8 4

Tato velkoformátová kniha nabízí čtenářům ve věku 7–11 let úchvatné turné po 20 nejkrásnějších, nejvýznamnějších a nejzajímavějších velkých městech světa. Seznámí je nejen s mapami jednotlivých měst, jejich kulturními památkami, význačnými stavbami a historií, ale nabídne také tipy, jak město nejlépe poznat, jaké trasy zvolit, jaká místa navštívit a jaké tradiční speciality ochutnat, případně kde je možné nejlépe se pobavit a odpočinout si. Kniha se tak stane originálním itinerářem budoucích, nebo třeba jen virtuálních cest.... celý text

Cestopisy a místopisy , Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , Pikola

Mappe delle citta , 2017

jprst
11.01.2020 5 z 5

Docela mě překvapilo, že jsem tuhle knížku objevil v knihovně mých vnoučat. A ještě víc mě překvapilo, že ji měly slušně prostudovanou.

RADOST
26.02.2019 5 z 5

Skvělá kniha nejen pro děti. Zaujme, pobaví, poučí a vzbudí touhu po cestování a poznávání. Ideální pro společné čtení a následné debaty s dětmi nebo vnoučaty.

ddkk
23.11.2018 5 z 5

Krásný atlas s moc hezkými ilustracemi a stručnými, pro děti pochopitelnými texty. Je to takový obrázkový turistický průvodce po velkých městech celého světa pro děti. Líbí se nám a doporučujeme!

Lodestar
11.03.2018 5 z 5

Krásný ilustrovaný atlas se spoustou obrázků i informací o vybraných velkých městech ze všech kontinentů světa. Lahoda pro oko i zahrada pro studium. Pro děti, školáky i dospělé.

města

Autorovy knížky

2017  93%Atlas velkých měst celého světa

Kniha Atlas velkých měst celého světa je v