Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408132/bmid_atlas-svalu-anatomie-pro-studenty-f-ASh-408132.jpg 5 3 1

Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přenosu síly a při pohybu. Kapitoly jsou sestaveny podle svalových skupin, svaly jsou znázorněny přehlednou barevnou anatomickou kresbou, české názvy jsou doplněny latinskými. U každého svalu je popsán jeho začátek, úpon, činnost a inervace. Autor John Sharkey je klinický anatom a fyzioterapeut.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Zdraví

Vydáno: , CPress

The Concise Book of Muscles , 2016

Andys02
Andys02
06.09.2023 5 z 5

Kniha je skvěle zpracovaná, ilustrace podrobně rozebrané. S koupí jsem velice spokojená, je to jedna z mála knih, kterou jsem plně využila.

anatomie člověka svaly, svalová soustava

Autoři knihy

Chris Jarmey
anglická, 1954
John Sharkey
irská, 1961

Kniha Atlas svalů - anatomie: Pro studenty, fyzioterapeuty, sportovce, tanečníky, trenéry je v