Atlas polévek

Atlas polévek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418751/bmid_atlas-polevek-obp-418751.jpg 5 4 2

Veganská etno kuchařka. Polévka může být lehká a připravit žaludek na hlavní chod. Může být i hutná a zasytit na dlouhou dobu. Může být třeba s chlebem, knedlíčky, luštěninami, houbami nebo kokosovým mlékem. Také nám může připomínat kuchyni naší maminky, nebo voně t po dálkách... Atlas polévek je veganská kuchařka, která se spíš než na přesné postupy přípravy zaměřuje na touhu poznávat blízké i daleké kraje, zvyky, vůně a chutě. Najdete v ní recepty z Afriky a Karibiku, Blízkého východu, Asie, Indie, Ruska a zemí Kavkazu i Evropy a České republiky. Vezměte do ruky vařečku a procestujte pár zemí a kontinentů, aniž byste překročili práh vlastní kuchyně.... celý text

9630
02.12.2020 5 z 5

Musím říct, že se tato kniha dokáže velmi dobře podepsat na pestrosti a nápaditosti jídelníčku. Kombinace koření, surovin a chutí, které by vás možná ani nenapadly nebo by vám přišly zvláštní, ale perfektně fungují. Zajímavé a osvěžující. Zatím jsem zkusila pár, ale už teď se těším, až vyzkouším zbytek. Doporučuji.

majáček
16.10.2019 5 z 5

Kniha obsahuje zajímavé informace o ingrediencích, které jsou součástí receptů. Dočteme se i o cizích krajích i o konkrétním receptu. Jsou zde i recepty, kde autorka použila svou fantazii s útržky informací. U každého receptu je fotografie. Kniha je nabitá spoustou pozitívní energie, při které se vám bude chtít, ihned něco uvařit dle zde uvedených receptů.

polévky veganství

Autorovy knížky