Atlas Obscura pro děti

Atlas Obscura pro děti https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429599/bmid_atlas-obscura-pro-deti-SHC-429599.jpg 5 4 3

Přidej se k nám na cestu kolem světa. Zúčastni se dobrodružných expedic, které prozkoumávají 100 neuvěřitelných míst na naší planetě. Sestup do třpytivé jeskyně obřích krystalů v Mexiku, navštiv ve Vietnamu největší jeskyni na světě nebo vykoukni z Ďáblova bazénu, který se tyčí nad 108 metrů vysokým vodopádem v Zambii. A to je teprve začátek! Tato kniha je tvou letenkou do světa skrytých možností. Tak na nic nečekej, sbal si batoh a vydej se na cestu za dobrodružstvím.... celý text

Příroda, zvířata , Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , CPress

The Atlas Obscura Explorer's Guidefor the World's Most Adventurous Kid , 2018

Bustedka
22.12.2021 5 z 5

Atlas pro dospělé byla naprostá pecka, takže jsem byla velmi zvědavá na edici pro děti.
Místo fotek se jedná o malované obrázky, ale informace jsou naprosto dostačující. Spojující prvky, jako vydání se dobrodružstvím je bonus, který knihu ozvláštní.

Danafantom
09.11.2021 4 z 5

Čtení o zajímavostech ve světě, ale pokud byste je chtěli nějak systematicky navštěvovat, budete potřebovat nejlépe soukromé letadlo. Před před obrázky bych dala přednost fotografiím.

Atlantis
31.12.2019 5 z 5

Výborná kniha nejen pro děti. Pokud trošku sledujete svět kolem sebe, jsou pro Vás podobné knihy nudná šeď, protože o většině zajímavostí dávno víte.
Ne tak v Atlasu Obscura pro děti. Zajímavosti jsou opravdu zajímavé (šokující) a vše je doprovázeno nádhernými ilustracemi. Jednotlivé lokality jsou navzájem propojené s tím, že je vždy popsána cesta od jedné ke druhé.
Povedené encyklopedie, která je plná opravdu zajímavých věcí.

přírodní zajímavosti encyklopedie pro děti

Dylan Thuras
americká, 1982