Atlas mužů

Atlas mužů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39369/atlas-muzu-39369.jpg 2 5 3

Nehynoucí obdiv k mužům, nepomíjející úžas nad jejich myšlením i skutky, něžný vztah ke každé součásti jejich oděvu probudily v autorce potřebu zachytit, systematicky utřídit a pojmenovat vše, čím muž obohacuje život současné ženy - intelektuálky i dělnice. I rolnice. Atlas mužů představuje na tři desítky typických mužských jedinců různého věku, naturelu, vlasového porostu, váhy i výšky. Autorka ví, že když Bůh dělala muže, myslela to jako vtip. Rovněž je jí známo, že ne každý vtip se povede, přesto bude muže hájit do posledního dechu, neboť je názoru, že bez chlapů by byla na světě nuda. ... celý text

rozvera
26.11.2018 3 z 5

Úsměvná knížka, plná laskavého humoru a mírné satiry.Oddechové čtení.

TallulahDragon
10.08.2015 2 z 5

Prvních pár povídek je skvělých, netradiční pojetí a nekomplikované příběhy jsou k pousmání, ironie života zachycená na papíře. Ale asi po desátém kousku jsem se začala nudit, autorka nepřišla s ničím překvapivým, co by mě vytrhlo z přežvykování dalších dvou třetin knihy.

RADOST
10.07.2013 2 z 5

Úsměvné povídky o mužích, snaha o jejich roztřídění dle jejich povah nebo vzorů z říše zvířat. Nenáročná četba k vodě nebo do čekáren.

2009  60%Co vzrušuje velké holky
2014  54%Postel pro dvě