Atlas fyziologie člověka

Atlas fyziologie člověka https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166060/bmid_atlas-fyziologie-cloveka-GC3-166060.jpg 4 15 4

Modernizovaná reedice obsahuje kompletní fyziologii člověka v barevných obrazech, grafech a schématech se stručným, velmi výstižným a instruktivním textem. Kvality knihy ocenila již řada posluchačů lékařských fakult. 6. vydání, zcela přepracované a rozšířené. Dotisk r. 2011

Literatura naučná Učebnice a slovníky Zdravotnictví
Vydáno: , Grada

Taschenatlas der Physiologie , 1979

konicekbily
22.08.2023 5 z 5

K stáru jsem se rozhodl, že po přežití všech životních kritických situací - například deseti operací a i spousty jiných problémů se zdravím - se podívám svému tělu na zoubek, ať prozkoumám, proč jsem pořád na světě a co to se mnou lékaři různých oborů provádějí a jaké průzkumy či výzkumy na mém těle konají. To, co jsem si potřeboval osvětlit jsem v atlasu nalezl a nyní, jako "jemně nasvícený amatér" si vážím všech lékařů. Porovnám-li práci lékařských týmů a týmů třeba "právnických či ekonomických" v naší společnosti, mohu říci, že výsledky jsou nesrovnatelné!!!!

Leria
14.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha! Přehledná, výborně srozumitelná i pro začátečníky a přesto velmi podrobná. Pořídila jsem si 8. vydání, které je oproti předchozímu doplněno o patofyziologické souvislosti a klinické důsledky některých nemocí/poruch a je fakt radost se k tomu po škole vrátit a osvěžit základy :) (z pohledu farmaceuta)

haki34
27.11.2016 4 z 5

dobry doplnek ke zkousce z fyziologie...takovy rozum do kapsy

VilkoLy
05.08.2016 5 z 5

Naprosto úžasná učebnice- hlavně díky schématům a obrázkům. Spoustu věci se zde dá pochopit a nejste zahlceni informacemi, protože vyzvihne to důležité a podstatné. Něco jako memorix v anatomii- bude vám velmi užitečná, učit se jen z ní na zk je chyba. Občas moc fyziky a některé údaje se neschodují s "našimi českými učebnicemi".

lidské tělo

Autoři knihy

Stefan Silbernagl
německá, 1939
Agamemnon Despopoulos
řecká, 1924 - 1979

Kniha Atlas fyziologie člověka je v