Slza

Slza https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200169/bmid_atlantida-slza-G7a-200169.jpg 3 445 88

Atlantida (Lauren Kate) série

Nikdy nesmíš plakat... Sedmnáctiletá Eureka od své milované matky ví, že její slzy mají sílu obnovit dávno ztracený kontinent Atlantidu. Nesmí nikdy uronit ani slzu! Při podivné nehodě její matka nečekaně umírá a Eureka pomalu ztrácí chuť do života. Potkává Andera, chlapce jehož oči jsou tyrkysové jako hlubiny oceánu, a který jí varuje před hrozícím smrtelným nebezpečím. Následně Eureka odhaluje starověký a děsivý příběh nešťastné dívky... Strhující milostná epická sága plná ničivých tajemství a temné magie... ve světě, kde vlny potopy mohou každou chvíli spláchnout všechno, co je nám drahé. První díl nové série od autorky Andělů. První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Yoli (ČR)

Teardrop , 2013

Levantine
Levantine
03.04.2023 2 z 5

Citala som ju nasilu, mna to hodne nudilo a kedze som mala doma aj dvojku, davala som tomu sancu. Ale fakt nuda, cele to bolo take nezazivne...ten koniec bol konecne nieco zaujimave ale inak za mna slabota.

mina_harker
mina_harker
22.09.2022 3 z 5

Zajímavá young adult fantasy. Podivuji se tak nízkému hodnocení, knihy nesrovnatelně horší mívají vyšší hodnocení.

Kaila146
Kaila146
25.12.2021 3 z 5

Příšerně, ale příšerně pomalý rozjezd. Nudila jsem se a nemohla se dočkat konce knihy.
Konec byl moc fajn, stalo se tam hodně věcí najednou, ale nebylo to úplně ráz na ráz, takže jsem se v tom dobře orientovala (ne jako v jedné nejmenované knížce).

Ulrika
Ulrika
12.08.2021 4 z 5

Trochu pomalejší rozjezd o to lepší a napinavejsi závěr! Hned jdu na pokračování

Dyna08
Dyna08
03.08.2021 5 z 5

Nádherná kniha, upřímně hezčí než druhý díl, opravdu božská! Přečtená jedním dechem, děj byl zajímavý, záhadný, magický,... prostě bomba

johana3160
johana3160
17.07.2021 3 z 5

Od LK jsem uz neco cetla a libilo se mi to, aspon podle hodnoceni, ale tohle bylo… nudne. Aspon vetsinu casu jako by se nic nedelo, az konec se dobre cetl. Nicmene napad je zajimavy, takze spis za nej 3-. Jednou a stacilo.

Knihomolka97
Knihomolka97
03.01.2021 4 z 5

Neměla jsem nijak velká očekávání, námět mě sice okamžitě zaujal, ale kvůli relativně nižšímu hodnocení jsem knihu dlouho odkládala. A opět jsem na sebe naštvaná, protože to bylo fakt hodně dobré. Trošku taková temná pohádka, řekla bych. :)
Četlo se to dobře, bylo to zajímavé, svým způsobem napínavé, smutné a samozřejmě i romantické. ❤
Byly tam ale části, kdy se nic moc nedělo a působilo to zdlouhavě.
Ke konci se toho stalo zase strašně moc naráz, až jsem v tom trošku měla zmatek. :D
Každopádně jsem zvědavá na další díl, do kterého se pustím co nejdříve.

Lulu09Da
Lulu09Da
10.10.2020 5 z 5

Takový příběh by mě v životě nenapadl a o to je to užasnějsí. Tahle spisovatelka píše skvělí příběhy. Má úžasnou fantazii. Pár kníže je docela předvídatelných, aly od Lauren Kate ne. Milujujejí knihy a určitě doporučuji.

ydnac
ydnac
02.09.2020 4 z 5

Hezké, příjemné,romantické , napínavé a oddychové čtení :-)

04.08.2020 5 z 5

Lidi tak DOBROU KNIHU jsem v životě nečetla. Už když jsem si v knihvně před půjčením četla prolog tak jsem si tu knihu úplně zamilovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě si ji přečtěte. Celá nadšená se chystám na další díl ( VODOPÁD).

08.07.2020 5 z 5

Zajímavé čtení

Aivinka
Aivinka
25.03.2020 4 z 5

Od knihy jsem moc neočekávala a dost mile mě překvapila. Bohužel se obávám, že za pár týdnů si z knihy nebudu pamatovat nic. Pobaví, ale neohromí.

Luc.i
Luc.i
27.11.2019 2 z 5

No Teda. .... vůbec nevím co si o tom mám myslet přišlo mi to takove zvláštní a na mě asi moc fantasy protože mi to přišlo chvílemi opravdu nepochopitelné a uprimne jsem konec úplně nepochopila

Eponka
Eponka
15.01.2019 3 z 5

No dost rychle vám vše dojte kord po tom co vám to tam sami i napíšou tak že žádné pořádné překvapení ani nadšení. Řekla bych že to byla taková oddechová knížka nenadchne ani nemrzí že jste jí četli :). Třeba druhý díl bude lepší ale konec byl dost chaotický :/.

Lily-fairy
Lily-fairy
29.08.2018 3 z 5

Nápad krásný! Ale hlavní odhalení mi bylo jasné od 1. strany.

brzda.
brzda.
11.08.2018 4 z 5

Moc dobrá kniha....

Luciii4176
Luciii4176
17.07.2018 3 z 5

Nu, asi už nejsem tak úplně young adult, aby mě tohle bavilo. Přišlo mi to jako taková rychlokvaška, hodně jednoduchá. Ale mladším čtenářkám by se mohla líbit.

EleanorJane
EleanorJane
11.06.2018 2 z 5

Kniha spíše pro mladší děvčata. Nijak extra mne neoslovila, ale příběh je krásný. I když mu něco chybí.

MerMinGwendol
MerMinGwendol
01.05.2018 3 z 5

Skvělý nápad,ale šlo by to více vychytat