Atlantida – Po stopách zmizelých měst v Evropě a Středomoří

Atlantida – Po stopách zmizelých měst v Evropě a Středomoří https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48860/bmid_atlantida-po-stopach-zmizelych-mest-bPp-48860.jpg 4 8 2

Nezávislý badatel D. H. Childress procestoval Evropu i Středomoří, aby našel odpovědi na otázky týkající se existence a lokalizace tajemné Atlantidy. Při zkoumání archeologicky zajímavých neobvyklých míst učinil pozoruhodné nálezy a objevil dávné stopy. Ve své knize, opatřené bohatým obrazovým materiálem a podrobnými mapami, předkládá překvapivé důkazy.... celý text

Duchovní literatura , Mytologie

Vydáno: , Alpress

Lost Cities of Atlantis, Ancient Europe & the Mediterranean , 1996

Luigi1
06.09.2023 5 z 5

Osobní názor spisovatele kde se nacházela Atlantída

Tindo
21.07.2012 4 z 5

Zajímavá knížka, která je tak trochu i cestopisem. Autor cestuje po místech, kde mohla stát Atlantida, seznamuje čtenáře s mnoha teoriemi o tomto legendárním místě a přikládá k nim vlastní poznatky, různé názory a komentáře.
Autor přináší i svou vlastní teorii o Atlantidě. Ta je ale předložena jako osobní názor autora při srovnávání s jinými teoriemi a netočí se kolem ní celá kniha. Spíše to jsou jen zajímavé poznámky, které autor přidává jako svůj pohled na jiné teorie.
Kniha čtenáře provede mnoha myšlenkami, o kterých může přemýšlet a sám o nich polemizovat.

Atlantida

2012  73%Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba