Atentát na Reinharda Heydricha a druhé stanné právo na území tzv. protektorátu Čechy a Morava - svazek 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289741/bmid_atentat-na-reinharda-heydricha-a-dr-C1f-289741.jpg 5 4 2

Druhý svazek komentované edice více než 500 německojazyčných dokumentů (opatřených doslovným českým překladem), vzniklých v okruhu působnosti německé politické a policejní správy v tzv. protektorátu Čechy a Morava nebo v ústředních německých úřadech v Berlíně. Přináší dvě další obsahové části edice: III. Situační a denní zprávy Bezpečnostní služby říšského vůdce SS (soubor 44 dokumentů vypovídá o politické náladě a celkové atmosféře v české, ale i v německé společnosti na území tzv. protektorátu Čechy a Morava v době druhého stanného práva); IV. Propagandistická kampaň a její odraz po odstranění Reinharda Heydricha (106 dokumentů vztahujících se k masivní propagandistické kampani zahájené hned po úderu na Heydricha).... celý text

akamasu
03.01.2020 5 z 5

Opravdu mravenčí prácička, a také se skláním.

8130
31.01.2017 5 z 5

mnozí si řeknou,že je to nezáživné,ale já se skláním nad tou mravenčí prací Vojty Šustka a děkuju za to,že se k tomu odhodlal.

atentát na Heydricha

Kniha Atentát na Reinharda Heydricha a druhé stanné právo na území tzv. protektorátu Čechy a Morava - svazek 2 je v