Ať žijí duchové – Zpívání s piánkem

Ať žijí duchové – Zpívání s piánkem https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474636/mid_at-ziji-duchove-zpivani-s-piankem-2vM-474636.jpg 2 1 1

Máte rádi rodinnou komedii Ať žijí duchové? A jestlipak víte, že písničky k filmu složil Jaroslav Uhlíř a texty napsal Zdeněk Svěrák? Jejich nesmrtelné hity si nyní můžete zazpívat podle této knížky s piánkem. Barevné noty poradí, na kterou klávesu zahrát, a kdyby vám to nešlo, piánko přehraje melodii za vás! Podle barevných not si můžeš na piano zahrát: 1. V naší ruině straší 2. Žampióny 3. Žampióny nadívané 4. Zavolejte stráže 5. Hajný je lesa pán 6. Píseň Leontýnky 7. Pramen zdraví z Posázaví 8. Skřítkové tesaři 9. Šupy dupy dup 10. Den je slunečný 11. Trpasličí svatba 12. Dělání... celý text

KočičákVG
16.06.2021 2 z 5

Taková ta klasická samohrajka, kterou budou děti zbožňovat a dospělí nenávidět.
Piánko hraje opravdu velmi hlasitě, takže pokud člověk nebydlí někde na samotě u lesa, popř. se nechce za něco mstít sousedům, a hlavně nechce, aby dítě do několika dní přišlo o sluch, nezbývá nic jiného, než něčím přelepit reproduktor na knížce, a snížit tak hladinu hluku na přijatelnou úroveň.
Čistota zvuku piánka je diskutabilní, ale s tím se obvykle počítá.
Poněkud bezdůvodně je k písničkám z jednoho konkrétního dětského filmu přidána ještě jiná, zřejmě aby celá kniha vydala na 12 písní.

Autoři knihy

Zdeněk Svěrák