Ať se děje cokoli, hlavně neutíkat

Ať se děje cokoli, hlavně neutíkat https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75550/at-se-deje-cokoli-hlavne-neutikat-75550.jpg 4 21 7

Průvodcem na safari. Na stránkách Allisonových příběhů a vzpomínek ožívá svět afrického safari se všemi možnými tvory – očekávanými i těmi, které by zde čtenář zrovna nehledal. Kromě nezapomenutelného setkání s hadem, slonem, ptáky a samozřejmě lvy je celá kapitola věnována kupříkladu dost urputným myším, které se rozhodly okupovat tábor. Allison píše lehce a vtipně a nešetří ani sám sebe.... celý text

Literatura naučná , Příroda, zvířata

Vydáno: , Knižní klub

Whatever You Do , Don´t Run , 2008

Zao
15.07.2020 5 z 5

Bezvadná kniha, pro Evropana zajímavé prostředí. Dobře se čte.

LunaL.
28.03.2020 4 z 5

Čtivá kniha plná pěkných a často vtipných, někdy dojemných historek o průvodci africkou divočinou. Dost jsem se u ní nasmála. Jen mi neseděla sprostá slova, která se v knize hodněkrát objevila. Šlo by to i bez nich

namornice
13.02.2019 4 z 5

Vítejte v africké buši - kde jsou zvířata divoká, turisti snad ještě víc a jenom jídlo utíká, takže - ať se děje cokoli hlavně neutíkat!
Zase jsem o něco připravenější na blížicí se safari dovolenou v Africe.
Peter Allison je safari průvodce v deltě Okavango a jeho humorný vyprávění - tak trochu podobný cestopisům Bill Brysona - mě donutilo posunout safari dovolenou na vyšší příčku mého cestovního seznamu. Čte se to dobře, určitě doporučuju.

DeniseMarini
08.06.2017 5 z 5

Pobavilo mě to, bylo to oddechové a zajímavé. Za mě super :)

orinka3
18.05.2016 4 z 5

Připadá mi neuctivé vůči autorovi o jeho knize napsat, že je to tak trošku pořád dokolečka, ale bohužel jsem ten dojem z četby získala. Pan Allison má jistě šarm a vtip, dobrý postřeh, lásku k přírodě i velkou odvahu. Ale zažít něco, být u toho, je trochu jiné, než o tom jenom číst. I tak mu dávám 4 hvězdičky, protože mám ráda čtení o zvířatech a tady je vidět, že on je má skutečně moc rád.

katerina9455
16.03.2015 4 z 5

Miluji knihy z afrického prostředí a tato kniha byla skvělá. Povídky se četly velmi dobře, rychle a především jsem se moc nasmála! :-)

Bjelásek
07.07.2011 4 z 5

Super knížka, skvěle jsem se pobavila.

safari

Autorovy knížky

Peter Allison
australská
2011  85%Ať se děje cokoli, hlavně neutíkat

Kniha Ať se děje cokoli, hlavně neutíkat je v