Astrologické domy a Ascendent

Astrologické domy a Ascendent https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55770/astrologicke-domy-a-ascendent-55770.jpg 5 9 4

Autor zde podává výstižnou charakteristiku jednotlivých domů horoskopu, dále je rozebírá, formuluje zásady výkladu domů a vyjmenovává nejdůležitější atributy Ascendentu v jednotlivých znameních, a to i ve vztahu k Descendentu.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Sagittarius

The Twelve Houses I. , 1985

Elea
02.05.2020 5 z 5

Kniha srozumitelně a podrobně vysvětluje význam domů v horoskopu i způsob jejich výkladu. Jedna z nejlepších knih na toto téma.

vodnář
30.01.2018 5 z 5

Dobře napsaná a srozumitelná kniha. Doporučuji všem zájemcům o studium astrologie.

Varvara
07.07.2015 5 z 5

Konečně kniha, která podrobněji vysvětluje význam astrologických domů a to ještě se sympatickým astropsychologickým přístupem!

vesirena
06.02.2012 5 z 5

Jedno z prvních, ale dle mého názoru, rozhodně z nejlepších děl na téma domy v horoskopu...
sám Sasportas píše, že si mnoho lidí o nich myslí, že jsou velmi jednoduché ke zvlánutí, ale, že on sám je považuje za velmi důležité protože jsou to vlastně ony, které dotvářejí individální horoskop jednotlivce... planety a znamení nám naznačují co a jak se nám děje, ale domy prozradí kde- v které oblasti našeho života.
Knihu určitě doporučuji všem adeptům astrologie, lidem kteří chtějí pochopit sami sebe i druhé...stačí mít vytištěný horoskop, dnes to není problém, je spousta portálů, kde je to možné zdarma...např.

tento je pro laiky velmi dobrý, protože pracuje se psanými názvy planet a znamení, takže nemusíte ani znát astrologické značky ;o)

astrologie astropsychologie

Howard Sasportas