Obelix a spol.

Obelix a spol. https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44251/bmid_obelix-a-spol-MzV-44251.jpg 5 119 10

Asterixova dobrodružství série

Římané už zkoušeli podlomit jednotnost a bojovného ducha neporažených Galů z malé vesnice všemožnými způsoby. Tentokrát přichází Caius Sarcasmus s nejtěžším kalibrem: ekonomikou...

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Obélix et compagnie , 1976

yaoiyuri
25.02.2021 5 z 5

Caesar: Poslyš, mládenečku, historické průpovídky jako alea iacta est a podobné blbinky tady pronáším já!

Opět naprosto S-K-V-Ě-L-Ý díl – zápletka navíc velmi originální, přestože naši hrdinové nevytáhnou paty z vesnice či jejího okolí, a ještě navíc chytrá. A menhir zdarma k tomu. :D

Iamblichos
30.08.2020 5 z 5

Super!

J.P.S.
22.08.2020 4 z 5

Jako děcku se mi tenhle díl moc nelíbil, přišel mi málo "dobrodružný" . Jeho poselství coby parodii na svět byznysu a zesměšňování workoholiků jsem pochopil až mnohem později. Myslím, že víc než dětský čtenář ocení kvality tohoto příběhu jeho rodič.

Kuža007
09.09.2019 5 z 5

Obelix a spol. aneb, jak se může stát z Obelixe kapitalista.

Atlantis
04.09.2018 5 z 5

Výborný díl. Vtipný, svižný, logický děj, který krásně ukazuje, že se Asterix a Obelix nemusí vydávat do dálných krajů, aby pobavili.

Disease
22.01.2018 4 z 5

Zábavné a pro někoho možná i poučné :-)

Sharru-ken
29.11.2017 4 z 5

Tento díl mi zvláště utkvěl v paměti. Je krásným příkladem inteligentního humoru, který se v Asterixových dobrodružstvích objevuje. Zasazení kapitalismus a marketingu do starověku mě velmi bavilo.

Babouš
18.07.2015 4 z 5

Asterix a Obelix učí ekonomii. Kritika kapitalismu, kterou ale autorům odpustím, protože je hrozně vtipná.

aychend
01.05.2013

Vynikající učebnice obchodu a konkurenceschopnosti :-DDD

Džizetka
05.04.2012 5 z 5

Ach..tyhle komiksy nikdy neunaví.Baví jak děti tak dospělé.Podle mě je to ideální věc,jak děti poučit a jak je nechat navyknout na literaturu.