Obelix a spol.

Římané už zkoušeli podlomit jednotnost a bojovného ducha neporažených Galů z malé vesnice všemožnými způsoby. Tentokrát přichází Caius Sarcasmus s nejtěžším kalibrem: ekonomikou...

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44251/big_obelix-a-spol-MzV-44251.jpg 4.7111

Asterixova dobrodružství 21.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Egmont (ČR)

Obélix et compagnie, 1976

Kniha Obelix a spol.

yaoiyuri
25.02.2021

Caesar: Poslyš, mládenečku, historické průpovídky jako alea iacta est a podobné blbinky tady pronáším já!

Opět naprosto S-K-V-Ě-L-Ý díl – zápletka navíc velmi originální, přestože naši hrdinové nevytáhnou paty z vesnice či jejího okolí, a ještě navíc chytrá. A menhir zdarma k tomu. :D

Iamblichos
30.08.2020

Super!

J.P.S.
22.08.2020

Jako děcku se mi tenhle díl moc nelíbil, přišel mi málo "dobrodružný" . Jeho poselství coby parodii na svět byznysu a zesměšňování workoholiků jsem pochopil až mnohem později. Myslím, že víc než dětský čtenář ocení kvality tohoto příběhu jeho rodič.

Kuža007
09.09.2019

Obelix a spol. aneb, jak se může stát z Obelixe kapitalista.

Atlantis
04.09.2018

Výborný díl. Vtipný, svižný, logický děj, který krásně ukazuje, že se Asterix a Obelix nemusí vydávat do dálných krajů, aby pobavili.

Disease
22.01.2018

Zábavné a pro někoho možná i poučné :-)

Sharru-ken
29.11.2017

Tento díl mi zvláště utkvěl v paměti. Je krásným příkladem inteligentního humoru, který se v Asterixových dobrodružstvích objevuje. Zasazení kapitalismus a marketingu do starověku mě velmi bavilo.

Babouš
18.07.2015

Asterix a Obelix učí ekonomii. Kritika kapitalismu, kterou ale autorům odpustím, protože je hrozně vtipná.