Asterix XXXIII - XXXVI

Asterix XXXIII - XXXVI https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344203/mid_asterix-xxxiii-xxxvi-1D2-344203.jpg 5 23 7

Nový svazek souborného vydání komiksových dobrodružství galského hrdiny Asterixe a jeho věrného přítele Obelixe obsahuje alba vydaná v posledních letech. Čtenáři v něm najdou tyto příběhy: Nebe mu padá na hlavu, Narozeniny Asterixe a Obelixe, Asterix u Piktů a Caesarův papyrus.

mia.com
12.06.2023 4 z 5

Sice mi prvni pribeh o mimozemstanech prisel fakt divny, ze se k Asterixovi nehodi, ale dobre no. Nicmene dalsi pribehy mi to vynahradily a hlavne special v podobe zlate knihy me moc bavil. Takze celkove skvele, jako vzdy.

Dave_Jame
07.10.2021 3 z 5

Za mě trošku slabší kolekce. Až na svazek s Pikty působí většina příběhů značně odlehčeně a až trošku moc sebeuvědoměle. To se dá samozřejmě pochopit u narozeninového speciálu, u papyrusu už to však působilo trošku nuceně. Asi bych je ocenil víc, kdybych je nečetl tak rychle po sobě. Nebe nám padá na hlavu je pak taková zvláštnost, která svým námětem na první popis nejednoho možného čtenáře zmate.

jenda88
12.09.2020 5 z 5

Bylo to napínavé a zábavné za mě všech pět hvězd.

Devil-Ivet
17.11.2019 4 z 5

Poslední komiksové vydání a opět skvělé počtení. Nejlepší příběh byl asi Asterix u Piktů. Naopak nejslabší Narozeniny Asterixe a Obelixe.

ČKVS
02.12.2018 5 z 5

Nepřekonatelní komiksoví hrdinové Asterix a Obelix jsou jako vždy vtipní. Hodně jsem se nasmál, hlavně u narozeninového dílu.

Shashlick
01.12.2018 4 z 5

Tady je to trochu komplikovanější s hodnocením než u předchozích dílů.
Příběh číslo XXXIII stvořil již pan Uderzo sám a je to hodně znát. Slabá zápletka, která se nehodí mezi ostatní a rychle si uvědomíte, jak dlouhé ty příběhy jsou.
Číslo XXXIV je oslavou 50. narozenin Asterixe a Obelixe a tak se ani nedá brát moc vážně.
Zato zbylé dva příběhy již opět mají vysokou kvalitu a jsou i o něco modernější. Je v nich cítit nová krev v podobě dvojice nových autorů.

Tento výběr je tedy takový poloviční, ale zas na tři hvězdy to není.

Mygli
15.09.2018 5 z 5

Já se nasmál až mě v žebrech bodalo ;D

Autoři knihy

René Goscinny