Asterix XIII-XVI

Asterix XIII-XVI https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370076/bmid_asterix-xiii-xvi-DES-370076.jpg 5 45 7

Další díl souborného vydání příběhů galského válečníka bystrého rozumu. Najdete v něm alba z let 1969-1970 (Asterix a kotlík, Asterix v Hispánii, Nesvár, Asterix v Helvetii).

mia.com
mia.com
07.09.2020 5 z 5

Další super dobrodružství mých milovaných hrdinů :)

jenda88
jenda88
05.07.2019 5 z 5

Super knížka byla vtipná.

Devil-Ivet
Devil-Ivet
05.03.2019 4 z 5

Další díl s Asterixem a jeho kamarády. Nejvíce se mi líbily Asterix a kotlík a Nesvár. Skvěle jsem se pobavila a s chutí rozečetla ten následující.

martinstefko
martinstefko
17.11.2016 4 z 5

Jeden slabší sešit, jeden hodně silný a dva velmi dobré. To je celkem příznivá bilance. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/11/1309-asterix-xiii-xvi-85.html

Aki12
Aki12
04.09.2016 3 z 5

Stejně jako u předchozích svazků i tenhle si pořád drží kvalitní úroveň.

borknagar
borknagar
10.01.2016 5 z 5

Vzácně vyrovnaný Asterixův omnibus. Každý příběh v této knize je skvělý a naprosto prďácký. 188 stran precizní kresby mistra Uderza a ještě lepší scénáře z pera mistra humoru Goscinnyho. Jedná se o čtvrtý díl vázaného dobrodružství Asterixe a Obelixe, který rozhodně doporučuji přečíst a uložit na čestné místo do vašich knihovniček.....

valda
valda
15.09.2012 5 z 5

V tomhle souborném vydání se Asterix s Obelixem nejprve vydají na cestu po galských městech, aby naplnili kotlík zlatem, které jim bylo ukradeno. V druhé části dostanou do výchovy malého syna náčelníka z Hispánie (rozuměj Španělska). Tenhle díl mě bavil nejvíc, protože malý Pepé je podobně potrhlý jako ústřední dvojce a vydat se s touto bláznivou partou přes Pyreneje je skvělý zážitek. V dalším se do vesnice dostane římský záškodník Destrukt, jehož specializací je popouzet lidi proti sobě. A nakonec se podívají hlavní hrdinové do Helvetie (rozuměj Švýcarsko), kde se podívají na ty pravé starověké fondue orgie.
Jenom opakuju, že Asterix je komiks, při kterém se baví děti i dospělí. Pořád čekám, kdy na razím na díl, u kterého bych si řekl nic moc, nebo slabota. Kreslené filmy jsou taky skvělé, tam byl krok vedle jenom Asterix dobývá Ameriku.
PS: Olé.

Kniha Asterix XIII-XVI je v