Asterix u Piktů

Nejnovější album příhod neohroženého Gala Asterixe a jeho nerozlučného přítele Obelixe. Nečekaný nález na pláži je přiměje, aby se vypravili až na sever Británie k Piktům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/183469/asterix-u-piktu-183469.jpg 4.339

Asterixova dobrodružství (35.)

ISBN:978-80-252-2729-9

Kniha Asterix u Piktů

Kuža007
19.11.2018

Asterix u Piktů sice pookřál, ale už to není Asterix R. Goscinnyho a A. Uderza. Přesto dobré.

Zmiu
12.11.2016

Připojuji se k souhlasným komentářům, po dlouhé době prima Asterix. Jako bych četla nějaký ze starších dílů.

Bargud
01.01.2016

Než jsem se do nového Asterixe nové dvojice (klobouk dolů) pustil, měl jsem obavy. Snad se vrátí ke starším dílům, a ne k tvorbě Uderza.
Obavy naštěstí byly zbytečné, Asterix a Obelix jsou zpátky! Budu se těšit na každý další díl. Ještě jednou klobouk dolů. Bravo!

trudoš
08.04.2015

Skutečně excelentní - po sérii lehkých zklamání z posledních alb Alberta Uderza je tohle opět návrat k tomu nejlepšímu, co Asterix kdy nabídl. Výborný příběh, skvělé gagy a nápadité scény. Osobně jsem příliš comebacku nevěřil, ale pánové Ferri a Conrad dokázali bez problémů navázat tam, kde mistři Goscinny a Uderzo skončili. Přitom se čtenáři kýčovitě nepodbízejí ani plánovitě nevnucují. Klobouk dolů a jen tak dál.

borknagar
02.01.2015

35. díl Asterixe je po delší době zase ten starý dobrý Asterix, avšak je zcela nový (a kdo si příběh přečte, pozná, že tu chybí hodně moc zavedených věcí z minula). Text je od Jean-Yves Ferriho a kresba od Didiera Conrada (avšak hodně moc podobná Uderzovi). A co si budeme povídat, jsem moc rád, že má Asterix pokračovatele. A přečtením Asterixe u Piktů si troufám napsat, že je Asterix v dobrých rukou a máme se na co těšit. Uvidíme novým dílem, který má vyjít v letošním roce (2015)....

Autoři knihy

Jean-Yves Ferri