Asterix IX-XII

Asterix IX-XII https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370072/bmid_asterix-ix-xii-D28-370072.jpg 5 60 9

Další souborný svazek příhod neohroženého Asterixe z Galie. Obsahuje alba z let 1967 a 1968 – Asterix a Normani, Asterix legionářem, Asterix a slavný štít a Asterix a olympijské hry.

mia.com
21.03.2020 5 z 5

Zase další super komixy, u kterých se zasměju i jako dospělá :) miluju ten roztomilý a barevný svět :)

jenda88
06.07.2019 5 z 5

Super knížka

Devil-Ivet
16.01.2019 5 z 5

Naprosto skvělé. Bavila jsem se u všech vyprávěních a nejvíce se mi líbil ten o Normanech. Jak já ty rošťáky s kouzelným nápojem zbožňuji! :)

martinstefko
13.10.2016 5 z 5

"Asterix IX-XII" pro mě zatím obsahuje kvalitativně nevyrovnanější příběhy z prvních tří sebraných knih.

Aki12
04.09.2016 3 z 5

Asterix a Normani jsem zhlédl ve filmové podobě, takže další díl, od kterého jsem věděl, co se stane. Nicméně ty další díly jsem neviděl a jsem za to rád, protože to bylo skvělé.

Heřmis
28.06.2016 5 z 5

I za tyto díly dávám plný počet. A to hlavně proto, že když to čtete znovu v dospělosti, tak objevíte další drobné vtípky, které jste třeba jako děti nevnímali nebo nechápali. Je to zkrátka vhodné pro všechny generace.

borknagar
30.01.2016 5 z 5

V pořadí již třetí omnibus Asterixe a jeho přátel. A ač malý vzrůstem, zábava je s ním každopádně přenáramná. Tento omnibus obsahuje můj nejoblíbenější díl a to Asterix legionářem, po všech stránkách perfektní svazek se slavným štítem, zjistíme jak Asterix a ostatní galové zvládnou olympijské hry a to prosím pěkně bez kouzelného lektvaru a také se bude muset Majestatix postarat o městského syna svého bratra, Zničehonixe. A to vše za moderní hudby Rolinx Stonix!!!!

tyzik.cejka
25.04.2013 4 z 5

ano super...... Asterix a Norrmani u tohoto dílu jsem si nebyl tak jistý protože film z roku 2006 není moc povedený ale mýlil jsem se ve filmu jsou takové moc moderní chvilky a tím se taky film stává špatný pro mě též zábava jako u mnoha jiných dílu SUPER... moje hodnocení však trošku kazí druhý díl znám film a je dokonce snad o dost lepší. třetí díl mě zas trochu narovnal do dobré nálady pár stránek jak jsou v lázní jsou fakt dobré a navíc ještě jak Obelix se pořád něčemu diví no to byl opět skvělý díl 4 díl je trochu slabší než 1 a 3 ale taky se mi moc moc líbil

valda
13.08.2012 5 z 5

Třetí pokračování souborného vydání. Tentokrát Asterix s Obelixem naučí Normany se bát, stanou se legionáři, objeví, kde je ukryt slavný galský štít a zasoutěží si na olympijských hrách. Tyhle části jsou možná trochu slabší, ale Goscinny si pořád drží vysokou laťku. A je pro něj starověk jedna velká banda různých zábavných národností a zvyků, o kterých prostě musí něco povyprávět.
PS: U Teutatise!