Asterix a sídliště bohů

Asterixova a Obelixova vesnička si žije šťastně a spokojeně, ukrytá v hlubokém armorickém lese oplývajícím lahůdkovými divočáky. Nikdo z jejích obyvatel netuší, že Caesar jí chystá děsivou budoucnost: hustý les má být vykácen a nahrazen lesoparkem a kolem vesnice má vyrůst moderní zástavba mramoráků. Podaří se Asterixovi a Obelixovi uskutečnění tohoto plánu včas zabránit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/103690/asterix-a-sidliste-bohu-103690.jpg 4.592

Asterixova dobrodružství (22.)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Egmont (ČR)

Le Domaine des dieux (1971)

Počet stran:94
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:měkká / brožovaná

Kniha Asterix a sídliště bohů

Atlantis
05.08.2018

Velmi dobrý díl, který je plný narážek na současné problémy, ale přitom tyto moderní záležitosti neruší vtipný příběh. Bod za zdeptaného architekta.

Tapeworm
19.07.2016

Skvělý díl se spoustou současných narážek. Asterixe jsem četla naposledy v dětství, takže mě to, že se stále vyvíjí mile překvapilo.

Legáček
17.07.2015

Asterix tam pěkně znervoznuje římani tím jak těma žaludama sází nové stromi.Ale jinak to úplně sídliště bohů není protože je tam jen jeden dům dost divný hi hi.

Avatar Aang
16.06.2014

Super díl

borknagar
08.03.2014

Klasický Asterix, pln vtipu, ponaučení, přátelství a dobrého konce......

jh666
15.11.2013

Četl jsem většinu Asterixů, kteří vyšli česky, ale tenhle je jednoznačně nejvtipnější. :D

aychend
20.04.2013

Tak u tohoto dílu jsem se opravdu pobavila. :-DDD Hlavně to vršení kmenů v římském táboře, "leták" na Sídliště bohů a přepadení Římanů v domě. :-)

Džizetka
05.04.2012

Dokonalý komiks na chvíle odpočinku.Nezatíží Vás a pobavíte se. :)