Asterix a Rahazáda

Asterix a Rahazáda https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43557/asterixova-dobrodruzstvi-asterix-a-rahazada-vydani-43557.jpg 4 80 7

Asterixova dobrodružství série

K čemu je dobrý bard Trubadix? Jen jako hromosvod špatné nálady ostatních obyvatel nepokořené galské vesnice v Armorice? Nenechte se mýlit, Trubadix je mnohem důležitější! Dokáže totiž přivolat déšť! Nevěříte? Zeptejte se na to indické princezny Rahazády, kterou Trubadix spolu s Asterixem a Obelixem letí na kouzelném koberci zachránit.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Astérix chez Rahazade , 1987

Gordonlord
26.07.2021 1 z 5

Dost zapomenutelná volovina. Asterix je tentokrát v Indii, takže si podle daného scénáře plného humoru bez vtipu projedeme všechny ty kulturní serepetičky s daným regionem spjaté a okořeníme to Obelixem, jehož vtipnost se smrskla na nekonečné hlšení o tom, jak má hlad a chce jíst. No pecka. Tohle by líp napsal i pětiletý kluk.

Kresba je hezká a pro vyloženě marné, lobotomické dopoledne, kdy vám z horka umírá mozek a nemáte na literární osvěžení naprosto žádné nároky, je to ještě zkousnutelná...no, chtěl jsem napsat zábava, ale zábava to fakt není. Tak co to vlastně je ? Asi jen rejžák na prachy.

Atlantis
30.01.2021 4 z 5

Je to asi s podivem, ale u tohoto konkrétního Asterixe jsem se bavil. I přesto, že pozdější díly (i když i těm je dnes už kolem čtyřiceti let) šly svojí kvalitou výrazně dolů, Rahazáda špatná není. Ano, ten humor je osekaný až na kost, ale mne to tentokrát nějak nevadilo. Navíc je vidět, že prospěla i změna prostředí, protože džungle a zvířata v ní tu jsou skvělá. 3,5*

Iamblichos
27.06.2020 2 z 5

Jednoznačne najslabší diel z tých, čo som mal možnosť čítať

Kuža007
09.09.2019 5 z 5

V tomto Asterixovi je spíš romance než humor. Uderzo přivedl Asterixe do Indie. Podobné jak Velký příkop.

Avatar Aang
22.05.2014 5 z 5

Tento Asterix nebyl jako ostatní

tyzik.cejka
26.04.2013 1 z 5

To není ten pravý Asterix to je od klesríře co asi dost odpovídá

Qiero
06.02.2012 5 z 5

Myslím si ,že Goscinny uměl psát skutečně vtipné komiksy.