Bratrstvo

Vydám se do černého srdce říše, abych vykořenil své nepřátele. Ale Řím nepostavili za jeden den a neobnoví ho osamělý asasín. Jsem Ezio Auditore da Firenze. A toto je moje bratrstvo.“ Z kdysi mocného Říma zbyly jen ruiny. Městu vládne utrpení a potupa a jeho obyvatelé žijí ve stínu nelítostné rodiny Borgiů. Jen jeden muž může ... celý text

Z kdysi mocného Říma zbyly jen ruiny. Městu vládne utrpení a potupa a jeho obyvatelé žijí ve stínu nelítostné rodiny Borgiů. Jen jeden muž může lid osvobodit od tyranie Borgiů – Ezio Auditore, mistr asasín. Eziovo tažení ho zavede až na hranice jeho možností. Cesare Borgia, zákeřnější a nebezpečnější než jeho otec papež, nespočine, dokud nedobude Itálii. A ve zrádných dobách se spiklenci dají najít všude, dokonce i v řadách samotného bratrstva… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63907/bratrstvo-63907.jpg 4.1125

Assassin's Creed (2.)

Brotherhood (2010)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Marsí5

Nepřetržitý děj bez oddechu.

KydlochMoris

Ještě lepší než první díl! Super!

Janie26

Další ze skvělých knih. Této sérii jsem úplně poropadla :D
Doporučuji a ani druhý díl série nezklamal :) 5z5 :)

bukiet
29.08.2016

Jednoznačný posun k lepšímu oproti prvnímu dílu knižní série. Zatímco ten byl doslovným přepisem děje druhé hry herní série (plus vzpomínkové sekvence z třetí hry (Bratrstvo)) a autor mnoho nového nepřidal, v této knize, podle třetího dílu herní série, dělá přesně to, co po něm hráč a čtenář požaduje, tedy doplňování nevyjasněných, či nevyřčených, neukázaných okamžiků, které se ve hře neřeší, ale v samotném příběhu pak chybí. Stále jsem ale zvědav, jestli si Bowden vzpomene i na Desmonda Milese, protože jeho příběh je pro pochopení příběhu celé série klíčový.

Janičta
30.01.2016

Lepší než předchozí díl.
Poutavé a akční čtení, dobré bojové scény.
Ovšem pořád to chce ještě obrousit a uhladit hrany... Trochu větší plynulost a návaznost děje by neuškodila :-) Mám slušnou naději že se dočkám v dalším díle :-)

Ewik
04.09.2015

Bratrstvo mělo už trošku víc akce a i Eziova postava byla vyzrálejší. Moc se mi líbila a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Potěšil mě i italský slovníček na konci knihy. Sice se slova podle kontextu dala odvodit, ale takto to bylo jednodušší. :-) Moc mi ale neseděla postava Lucrécie Borgie, která je dosti kontroverzní postavou. Četla jsem toho o ní dost a mám pocit, že tady se autor moc nedržel historie, ale o to v knize zase až tolik nejde.
Přečetla jsem za 1 večer.

PetraMe
07.10.2014

Výborná kniha. Přečtená jedním dechem. :)

Radek.B.
19.07.2014

dobrá kniha akorát furt musim hledat italský slova.

krohajdo
23.05.2014

super kniha

drtina
25.02.2014

Další výtečné pokračování, oblíbené herní série, zaznamenané inkoustem na papír. Opět doporučuji přečíst. Děj hry rozšířený informacemi, jež ve hře chyběly.

brumla.cz
16.05.2013

Přesně, jak píše Chipsonator, jako fanoušek herní série jsem si knihu užil stejně jako Renesanci. Navíc jsem byl ale překvapen, četl jsem ji ještě před hraním samotné hry Brotherhood a hra teda pěkně odflinkla závěr tohoto příběhu, Ezio se prostě sebere a jede, neřekne kam, proč, jak... V knize je to všechno dobře vysvětleno a popsáno.

Chipsonator
24.02.2012

Jako fanoušek série jsem si knihu užil. Především posledních asi 50 stránek vyplňuje mezeru ve hře kdy Ezio pátral po Cesara. Akce je popsaná dobře. Jako fanoušek jsem tedy spokojen.