Černá vlajka

Černá vlajka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187103/bmid_cerna-vlajka-t4M-187103.jpg 4 138 22

Assassin's Creed série

Zlatý věk pirátství – věk, kdy chamtivost, ctižádost a korupce znamenají víc než věrnost – a drzý mladý kapitán Edward Kenway si dělá jméno jako největší pirát své doby. V brilantně napsaném novém románu ze série Assassin’s Creed se dozvíte, jak se z mladého bukanýra Edwarda stal jeden z nejnebezpeč­nějších pirátů a jak byl vtažen do staletí staré bitvy mezi templáři a asasíny.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Black Flag , 2013

vincek1
26.06.2014 4 z 5

Fantasy je žánr ve kterém se teprve rozkoukávám, ale jestliže bude kvalita příběhů stejná, nebo podobná tomu, který se odehrával v románu Černá vlajka, tak se docela těším. Krve je zde poměrně dost, ale příběh čtenáře musí zaujmout, doporučuji nejen skalním příznivcům fantasy.

Highlander
03.04.2014 5 z 5

Musím se přiznat, že Assassin´s Creed jsem hrál jen první díl, ale knihy mě pohltily a přečetl jsem všechny. Poslední dvě mě docela zklamaly (Opuštěný a Černá vlajka), ale rozhodně to nejsou špatné knihy, jen se děj ubíral jinou cestou, než bych si přál, ale to je můj problém. Rozhodně doporučuji přečíst. :)

piráti nájemní vrazi Karibik herní adaptace Assassin's Creed

Oliver Bowden (p)