Jako nahá

Kristina Cook série

< 3. díl

Ashton/Rosemoor série

2. díl

Muž, který má plán… Přestože je divoká pověst Colina Rosemoora všeobecně známá, nikdy by nepodváděl v kartách. Přesně z tohoto zločinu je však obviněn a vyobcován z vyšší společnosti. Navíc se zpráva o jeho údajném podvodu donese i k dámě, kterou si chce Colin vzít. Rozhodne se tedy, spolu se svým přítelem Hughem Ballardem, vyhrát její i svou čest zpět. Vše ale může změnit setkání s dlouho pohřešovanou Hughovou sestrou. Vyjímečně inteligentní nezávislé děvče ze skotské Vysočiny Brenna Maclachlanová má zájem nejen o astronomii, je také úžasná a neodolatelná. Dáma, která má problém… Brenna je bezesporu dokonale připravena vést skotské sídlo, na kterém vyrůstala. Je ale naprosto nepřipravena na návštěvu anglického hraběte a jeho manželky, kteří jí sdělí, že je jejich dcerou. Odvezena do Londýna a mimo své prostředí, sbližuje se postupně s Colinem a je zděšena, když zjistí, že ji její nová rodina zasnoubila s jeho úhlavním nepřítelem! Zásah osudu, který je měl rozdělit, se ale rychle změní ve vášnivé dobrodružství, které je ještě více sblíží a vše odhalí. ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Undressed , 2006

petraj30
29.07.2020 4 z 5

Možná trošičku slabší, ale přesto moc pěkný díl. Konečně jsem taky narazila na knihu, kde se objevil ten pravý společenský úpadek. Stačí maličké škobrtnutí a katastrofa je na světě. Doposud jsem se setkávala jen se samými úspěchy, takže to bylo trochu něco jiného a pro mě originálního. Žádná procházka růžovou zahradou.
Brenna se mi moc líbila, ale nevím, jestli bych její skutečné rodině dávala ještě šanci. Taky tam nebylo nic vysvětleno ohledně jejího únosu. Kdo a proč?
Collin nebyl typický kladný hrdina, vlastně to byl slaboch a zbabělec. Bez pomoci ostatních by nebyl nikde. Tady mě trochu mrzelo, že nebojoval sám. V prvním díle se mi naopak moc líbil.
Na radu ostatních komentářů jsem přečetla tento díl jako druhý. Pěkně to po jedničce navazuje.
Příběh byl pro mě, jak už jsem psala na začátku, velmi originální, ale něco tomu chybělo a taky tam mnoho věcí nebylo vysvětleno. Možná kdyby to psal někdy jiný, protože to mělo velký nápad, ale i přesto hodně povedený příběh:-)

Dada077
29.07.2019 3 z 5

tento žáner som čítavala ako 16-17 ročná, možno aj v náročnejšom prepracovaní. ani neviem, kde ma po rokoch postretla táto knižka. čítať sa dala, ale ničím mi rytmus srdca nerozbehla.

Lembac
25.09.2017 5 z 5

Brenna se az v dospelosti dozvida, ze byla jako dite unesena do Skotska. Jeji biologicti rodice – Anglicane – si pro ni jedou a odvazeji ji do Londyna, kde se ma zucastnit spolecenske sezony. Sebevedoma a volnomyslenkarska Brenna ma s pokryteckou londynskou smetankou sve problemy. Zvlast, kdyz se ma vdat za nemilovaneho muze. Colin se ve stejnou dobu stava vyvrhelem spolecnosti, protoze byl obvinen z podvodu pri hrani karet. Pres neprizen osudu se oba hlavni hrdinove do sebe zamiluji. Brenna se snazi ocistit Colinovo jmeno, coz ale vede s urcitymi oklikami az k jejich snatku, ze ktereho jsou oba ze zacatku trochu rozpaciti. Na konci se ale vse v dobre obrati a klasicke cervene knihovne je konec.
Kniha se cetla plynule. Co ocenuji je, ze spisovatelka nenechala Colina ani Brennu se prilis hnipat ve svych pocitech, cimz me usetrila nekolikastrankovych popisu rozharanych dusi obou hlavnich hrdinu. Naznaky sice byly, ale nastesti je autorka prilis nerozvijela. Taky by me zajimalo, jak to vlastne bylo s Brenninym unosem – nejak jsem nepostrehla, jestli to bylo v knize nejak upresneno.

munka
25.08.2017 4 z 5

Tešila som sa na Colina a nesklamal. Pekný príjemný príbeh aj keď som ho čítala ako posledný.

cukrovka
27.04.2016 4 z 5

Dala jsem na komentář havrmoni a četla tento příběh jako druhý. Opět to byl hezký romantický příběh, který se příjemně četl.

havrmoni
02.11.2015 5 z 5

Moc hezká,ale příběh je to druhý. Takže některé věci jsem bohužel už věděla,protože čtu popořadě tak jak jsou označené. A docela mě to mrzelo. Jinak 5*zaslouženě.

danca044
18.12.2012 2 z 5

Velice hezký příběh, ale někdy jsem se trochu nudila. Chtělo by to více akce.

historické romance

Kristina Cook