Artemis Fowl - Grafický román

Artemise Fowla už znáte teď ho uvidíte v akci V roce 2001 se čtenáři seznámili s dvanáctiletým géniem Artemisem Fowlem a zamilovali si ho. Od té doby se po celém světě prodaly milióny výtisků knih o jeho dobrodružstvích. Tato fenomenálně úspěšná série se teď mění i na grafický román. Nadšení fanoušci mohou poprvé spatřit podzemní svět skřítků, prozkoumat neuvěřitelné Klusákovy vynálezy, nahlédnout do Fowl Manor a samozřejmě sledovat svého oblíbeného mistrovského zločince, jak plánuje a kuje pikle na krásných barevných obrázcích, které přímo srší dějem. Eoin Colfer je autor řady bestsellerů - patří sem samozřejmě knihy o Artemisu Fowlovi, ale i Supervědátor, Seznam přání, série Legenda o nebo Detektivní kancelář Půlměsíc. Žije se svou rodinou v Irsku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/9783/artemis-fowl-graficky-roman-9783.jpg 3.637
Dobrodružné, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno · BB art

Artemis Fowl

Kniha Artemis Fowl - Grafický román

lyriq
20.12.2016

Za mě velmi kvalitní zpracování. Komu se líbila kniha, vřele doporučuji. :)

DennisMoore
08.09.2015

Žádnou z knih o Artemisi Fowlovi jsem nečetl, tenhle komiks je naše první setkání. A nutno podotknout, že více než příjemné setkání. Je vidět, že příběh mladého antihrdiny má podle všeho solidní literární základy, neboť plyne velmi lehce a odehrává se ve velmi promyšleném světě plném zajímavých postav, v němž se čtenář rychle zorientuje a ze kterého se mu nebude chtít pryč. Velmi, velmi dobré.

Layss
19.02.2012

Toto je vlastně grafické zpracování prvního dílu Artemise Fowla a mně se to líbilo... Jen to potvrzuje mé představy, které jsem si vytvořila před pár lety při prvním čtení Artemise Fowla.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Autoři knihy

Eoin Colfer