Arnal a dva dračí zuby

Arnal a dva dračí zuby https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7155/arnal-a-dva-draci-zuby-7155.jpg 5 52 6

Přiběh Arnal a dva dračí zuby popisuje morálně, přírodně i ekonomicky zdevastovanou Zemi po šesté atomové válce. černobílý

heavy66
16.03.2024 5 z 5

Spojí-li svoje umění spisovatel Ondřej Neff a kreslíř Kája Saudek vznikne originální sci-fi horor se spoustou zábavných kreseb. Jeden obrázek "Sexy dominy z hampejzu pro mutanty" mám dokonce na tričku. Nejenom to tričko, ale celé dílo patří do zlatého fondu českého komixu!

maximus13
15.02.2024 5 z 5

Vytáhnul jsem omylem po desítkách let můj originál v téměř dokonalém stavu a začal opět pročítat. Kdysi jsme si díky nedostatku věcí více vážili a měli k nim osobní vztah. Skvělé příběhy, parádní ilustrace. Dodnes se divím, že v době totálního komunismu mohlo něco takového vůbec vyjít.

Ivan Kučera
13.07.2017 4 z 5

neuveriteľná kresba, plná detailov. Môžete si ju prezerať 10x do roka 20 rokov v kuse a stále v nej nájdete nové drobnosti, ktoré predtým úspešne unikali vašej pozornosti. Arnal vyšiel spolu s inými komiksami od fenomenálneho Saudka a to v spoločnosti mrazivého Peruánskeho denníka a úchvatného Po stopách snežného muža a hoci ho z tejto kultovej trojice hodnotím najslabšie, bez debaty stále ide o vynikajúcu, výbornú, perfektnú a poriadne nadpriemernú pecku. Arnal je macher a získal si ma už ako dieťa. A jeho univerzum je úchvatné. Ak by sme žili v inom (lepšom?) svete, dnes by mal Arnal už 25 sérií.

evickakyticka
09.11.2015 3 z 5

Káju Saudka by snad byl hřích neznat. Ještě větším hříchem je neznat jeho dílo. Ano, v televizi, časopise či novinách se můžeme setkat s jeho dílem, ale důležité je přečíst i jeho komiksy jako takové. Já jsem si po dlouhé době půjčila nějakou tu klasiku mezi komiksy a byla jsem trošičku zklamaná. Zjistila jsem, že nejsem přesně ten typ čtenáře, pro kterého je tento komiks určen. Zkusím to příště s jinou knihou (komiksem KS) a buď se chytnu nebo ne...

Jarvis
18.03.2014 5 z 5

To nejlepší co se v českém a nejen českém komiksu kdy objevilo. Dokonalé nápady...

Bajda
16.12.2013 5 z 5

Kultovní záležitost plná inovativních kreslířských nápadů a humoru.

Autoři knihy

Kája Saudek
česká, 1935 - 2015
Ondřej Neff
česká, 1945

Kniha Arnal a dva dračí zuby je v