Armstrong - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před dávnými časy se jeden odvážný myšák naučil létat a přeletěl Atlantický oceán. Nyní, v tomto volném pokračování úspěšné knihy LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka, se jeho následovník vydává až na Měsíc. Vydejte se spolu s myšákem tentokrát po stopách Neila Armstronga a objevte v nádherně ilustrované knize nekonečný vesmír....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316535/armstrong-dobrodruzna-cesta-mysaka--g6N-316535.jpg 4.815
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Dynastie
Orig. název

Armstrong: A Mouse on the Moon, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Armstrong - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc

Přidat komentář
agatha2
23. března

Předností knih z této série jsou v prvé řadě naprosto nádherné ilustrace, které zaujmou nejen děti, ale i nás dospělé. A pak už jenom se zatajeným dechem hltají příběh a vlastně ani neví, že se i učí. Za můj život se mi dostalo do rukou spoustu dětských knih, mám dvě děti, které obě byly vášnivými čtenáři od útlého věku, a proto jsme doma neměli nikdy nouzi o dětské knihy. Já sama do světa dětských knih čas od času velice ráda uteču a objevím-li nějaký opravdu povedený kousek, jsem za to neskonale vděčná. Navíc miluju knihy, kde se děti nenásilnou formou dozvědí něco nového, myslím si, že Komenského škola hrou je ta nejlepší cesta ke vzdělání v útlém věku. A všechno toto výše zmíněné se propojuje v knihách z nakladatelství Dynastie. Pokud tedy máte doma malé zvídavé čtenáře a i vy sami v sobě máte ještě duši dítěte, podívejte se na tuto sérii, myslím si, vlastně ne, jsem si v tomto případě stoprocentně jistá, že vás tyto knihy nadchnou stejně jako nás. Já za ně dám ruku do ohně.

EliBla
30.12.2020

Kniha mě zaujala svými krásnými ilustracemi, které jsou převážně celostránkové. Příběh je okouzlující a člověk ho přečte jedním dechem. Děti se díky myšákovi seznámí s reálnou postavou Armstronga. Dozvíme se, jak to bylo i s historií letů do vesmíru. Všem knihu doporučuji.


Alíša236
22.03.2018

Perfektní, krásně ilustrovaná, čtivě napsaná, baví malé i velké děti i rodiče. Textu akorát - dá se přečíst naráz. Určitě doporučuji.