Arktický bush pilot

Arktický bush pilot https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175973/bmid_arkticky-bush-pilot-bVO-175973.jpg 5 7 3

Monografie o průkopníkovi letectví Jamesi „Andy“ Andersonovi, který založil po druhé světové válce leteckou službu v povodí řeky Koyukuk na Aljašce a přepravoval od nejrůznějších materiálů pro život v divočině, až po těžební vybavení, zlato, geology, dobrodruhy, lovce nebo domorodé obyvatele snad všechno. Strhující výpověď o člověku, který celý svůj život i lásku zasvětil létání v v této části světa doplňují také příběhy o tvrdém životu místních lidí, kteří zde našli svůj smysl života.... celý text

Dobrodružné , Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Vladislav Pavelek

Arctic bush pilot

maximus13
20.01.2020 5 z 5

Krásná kniha, plná osobních lidských příběhů, kamarádství, nádherné, ale drsné přírodě. Kniha o průkopnictví létání na Aljašce.

koudja
03.06.2019 5 z 5

Super kniha o průkopnictví létání na Aljašce, o strastích letů mimo civilizaci i o jejich kráse.

CharlieBrown
17.03.2019 5 z 5

Pokud jste četli knihu Jima Huntigtona,, Mým domovem je Aljaška,, tak právě tam v oblasti Koyukuk létal i James Anderson a s těmito lidmi se setkával. Dobře napsaná čtivá kniha.

Autorovy knížky

Jim Rearden
americká
2011  91%Arktický bush pilot

Kniha Arktický bush pilot je v