Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314423/mid_aristokratka-na-koni-Mmv-314423.jpg 4 2740 529

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Skvělým řešením se zdá být projekt, v němž se mladá aristokratka Marie III. před zraky návštěvníků chystá, po vzoru svých předchůdkyň, předčasně zemřít. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt s aristokratkou v rakvi je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

eltondo
21.05.2023 4 z 5

Podobné jako předchozí díly. Nepřekvapí, ale pořád pobaví.

ZuzanaZ83
04.05.2023 4 z 5

Další díl naprosto nenáročné a velmi zábavné série. Aristokratka je pro mě výplň mezi thrillery i únik z jiného náročného čtení. A fakt mě baví.

Tereza0107
04.05.2023 3 z 5

Poslechnuto jako audiokniha, namluvená Veronikou Kubařovou. A můj názor, že série bude mít sestupnou tendenci se nezměnil ani po poslechnutí třetího dílu. Sice nám do domácnosti přibyla nová postava možné pratety - psychó, ale jinak asi nepřišlo nic nového. Příjemná odreagovačka, ale na víc, jak tři hvězdičky, to nevidím.

MíšaS.
19.04.2023 4 z 5

Opět skvělé odreagování.

Jessybelle
28.03.2023 4 z 5

Když potřebuju zvednout náladu, mohu s jistotou sáhnout po Aristokratce. Setkání s touto malinko šílenou skvadrou je pohodové, úsměvné a oddechové.
Tak za čas na další díl.

Vybubu
04.03.2023 4 z 5

Dočtu všechny knihy, výborná oddechovka a humor autora je mi čím dál bližší :)

Ivka82
18.02.2023 4 z 5

Nejdřív jsem si říkala, že je to slabej odvar předchozích dílů, ale jakmile nastoupila Nora, zase jsem se dobře bavila .

E_Lan
01.02.2023 2 z 5

Myslím, že je to mé třetí setkání s touto rodinou a sérií. A nijak nevybočuje z lehkého podprůměru, který neurazí, moc nepobaví, ale zase tolik nenudí. Takže neskutečně lehká odpočinkovka, kterou používám mezi složitějším kousky. Díky za ni:-)

Jeninas
28.01.2023 5 z 5

Třetí díl Aristokratky mě bavil více než předchozí. Milada a spol. se snaží zvednout tržby pomocí rozličných akcí - oživlých historií, s různými výsledky. Ocenila jsem, že se opět objevil Max (skvělé bylo "iiiiii" :+D) i nová postava - popletená věštkyně tetička Nora. Je to lidské, je to stále velmi fajn. Těším se, co bude dál.

Vivetkav
24.01.2023 3 z 5

Pokračování parádní..super zase jsem se zasmála.. jdu na další

Evkaha
20.01.2023 4 z 5

Opět jednohubka na jeden večer, která pobaví

sweeney
17.01.2023 5 z 5

Další, v pořadí již třetí, pokračování osudů "pánů z Kostky." Opět sledujeme pohledem Marie (pardon Marie III) každodenní život členů této podařené rodinky, včetně jejich personálu-milovnice ořechovky, kuchařky paní Tiché, (ne)milovníka muflonů-rozuměj turistů-kastelána Josefa, věčně neduživého zahradníka pana Spocka, rádoby průvodkyně Denisky a vždy k výdělečné akci-na pozvednutí úrovně zámku- připravené Milady.
U málokteré knížky se upřímně zasměju, v případě této knižní série je to sázka na jistotu :)

VendulaB
15.01.2023 4 z 5

Další pokračování nevyvážené série. Po skvělém a strašném druhém dílu, zde nacházíme jakýsi střed. Nejedná se o příliš vtipnou a osvěžující knížku (jako byla jednička), ale tentokrát kniha nebyla trapná. Žádná sláva, ale vzhledem k tomu, že knihu přečtete za večer, to rozhodně není ztráta času.

VasnivaCtenarka
02.01.2023 3 z 5

HODNOCENÍ AUDIOKNIHY - VÍCE NA WWW.VASNIVACTENARKA.CZ

Asi budu jediná, kdo napíše, že byl zklamaný. Více jsem se o tom rozepsala na svém blogu. Velké plus dávám interpretaci - jen díky V. K. Kubařové jsem knihu doposlouchala.
Přestože mi je humor pana Bočka celkem sympatický, opravdu si myslím, že je na čase, aby se postavy a osud Kostky už konečně nějak posunul, protože se v příběhu tak nějak vůbec nic nedělo. To mne zklamalo asi nejvíce. Hlášky rodiny jsou pořád stejné a na matku i otce už začínám mít krapet alergii. Matka je celkem "tupoň", který má v hlavě jen Dianu a otec je taková držgrešle, až to hezké není.
Jestli se už v dalším dílu něco nezmění, tak tu sérii asi vzdám....

Hakate
21.11.2022 5 z 5

Další skvělý odpočinkový díl plný humoru a vtipných příchod.
Tentokrát v audiu ve skvělém podání.
Skvělá jednodubka například do práce.

Hajana
15.11.2022

Tohle je prostě sázka na jistotu. Opět výborná.

emilieselden
05.11.2022 3 z 5

Stále stejně dobré hlášky, u kterých se člověk musí smát nahlas. 3,5*

SofieH
02.11.2022 5 z 5

Evžen Boček a jeho knížky o Aristokratce mě všechny moc bavily.

Dédečko75
01.11.2022 5 z 5

Tato lehce sprostonarodni komedie mě moc baví

Cher
11.10.2022 5 z 5

Opět skvělé, moc jsem se u čtení bavila.