Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2725 526

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Denny456
Denny456
18.09.2022 4 z 5

Další díl. Používám to jako naprosto oddychovou jednohubku mězi jinak težkými knihami. A funguje to super. Je to dost ulítlý, občas se to celkem opakuje. Ale je to krátké a má to i řadu nových nápadů. Takže pořád pohoda.

HadleysHope
HadleysHope
03.09.2022 4 z 5

Tady už se to zase trochu více rozjelo. Asi to bude těmi koňmi. Celkem vyvážené a vzrušující.

Michelleee
Michelleee
02.09.2022 3 z 5

Vtipná oddechovka.

postrach
postrach
10.07.2022 5 z 5

Oddechovka na jeden den.Jako předchozí díly super čtení.

Terrez93
Terrez93
04.07.2022 3 z 5

oddychovka, ktera se rychle cte :) clovek se zasmeje a zlepsi si naladu..

Lenka339
Lenka339
29.06.2022 4 z 5

Pohodová kniha, rychle přečtené, ideální čtení na dovolenou.

VendaS20
VendaS20
24.06.2022 5 z 5

Mám stejný dojem jako z druhého dílu. Některé věci jsou už přehnané a u knihy se nesměji ale je to dobrá oddechovka, která se rychle čte.

fénix56
fénix56
06.06.2022 5 z 5

Od "aristokratek" očekávám odreagování, zlepšení nálady a toho se mi prozatím vždy dostalo. I když běží vše podle stejných šablon a vím, co můžu od jednotlivých postav očekávat, vůbec mi to nevadí, bavím se zas.

Bakana
Bakana
08.05.2022 4 z 5

Ze začátku mi přišlo slabší než předchozí 2 knihy. Druhá půlka se trochu zlepšila, už jsem se zase smála nahlas. Trochu mi tam vadí ta love story, přijde mi, že do celkového ducha knihy nezapadá, ale jelikož se jí nevěnuje moc času, tak budiž.

Monike
Monike
07.04.2022 5 z 5

Uzasna oddechovka, kterou jsem zhltla za dve odpoledne. Uplne vidim Anicku Polivkovou v hlavni roli. Pecka. Diky CV!

Daku
Daku
27.03.2022 5 z 5

Pohodové čtení, u kterého se člověk i zasměje

Katka2382
Katka2382
26.03.2022 5 z 5

Opět pohodové počtení.

LucyA7
LucyA7
18.03.2022 5 z 5

Super oddychové čtení pro zlepšení nálady. Ani tento díl nezklamal a určitě si přečtu i další. Viděla jsem kdysi Poslední aristokratku jako divadelní představení s Aničkou Polívkovou - a při čtení jsem chvílemi úplně slyšela její hlas :-)

Hethera
Hethera
16.03.2022 5 z 5

První dvě knihy série byly úžasným odreagováním od reality poslední doby a nezklamala ani tato třetí. Umějí mě rozesmát. Nejraději bych zhltla všechny díly na ráz, ale musím si je trochu šetřit.

JoMia
JoMia
07.03.2022 4 z 5

Super oddychovka pro pobavení a odreagování.

Marika Vanova
Marika Vanova
27.02.2022 4 z 5

První dva díly jsem četla a třetí jsem si poslechla v audio podobě se supéér Veronikou Khek Kubařovou. Bylo to moc fajn se zasmát. Celý příběh o aristokratické rodině Kostků a dalšího osazenstva zámku je dost psycho.

Havrnka
Havrnka
01.02.2022 4 z 5

Takové oddechové čtení na zimní dny.

Evar88
Evar88
29.01.2022 2 z 5

Zpočátku jsem měla dojem, že autor přijde s něčím novým a budu moct dát knize 3*. Zázrak se však nekonal. Děj opět celkem o ničem a dokonce mi začala být nesympatická i samotná Marie.

YellowQueen
YellowQueen
25.01.2022 5 z 5

Rychlovka na jedno dvě odpoledne, perfektní k pobavení, vždycky se neskutečně nasměju.

Booky84
Booky84
23.01.2022 5 z 5

Opět pěkné a vtipné čtení, které je skvělé na odreagování se. Zase jsem se zasmála i nahlas a řekla bych, že tento díl mne zaujal zatím nejvíc. Velice se mi líbila tetička Nora a přiznám se, že bych se i ráda zůčastnila prohlídky "Oživená historie", protože to muselo být prostě super i psycho zároveň. :-)