Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2740 529

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Alex.rrr
16.03.2017 5 z 5

Jednoduše skvělé. Příchod další postavy do rodiny se mi moc líbí. Kniha neztrácí na čtivosti a rozhodně budu vyhlížet v knihkupectví další díly. Tohle nemůže jen tak skončit :). Svět je báječný, růžový béžový...

Bára...
13.03.2017 2 z 5

Tento díl mě zklamal. Předchozí dva díly SUPER.

dadako
13.03.2017 5 z 5

Naprosto úžasná knížka. Strašně moc mi pomohla v mé těžké životní situaci. Jednoduše jen tím, že mě dokázala otrhnout se od problémů a přivést mě na jiné myšlenky. Když jsem se pak vrátil do reality vše jsem viděl v jiném světle.

Tess33
07.03.2017 5 z 5

Naprosto perfektní a vtipný příběh. Knihu sem doslova zhltla během dvou dní. Dokonce sem se přistihla jak se u některých částí směji nahlas. :D

Zania
05.03.2017 5 z 5

Naprosto skvělá kniha!

pedroK
02.03.2017 5 z 5

Smála jsem se a smála a strašně chci, aby byly další díly!!!! Vyprávění neslábne, humoru neubývá! Marie dotoho!!

daja9361
01.03.2017 3 z 5

Slabší, než předchozí díly. Stále, ale stojí za investování jednoho odpoledne na přečtení.

karavela
01.03.2017 5 z 5

Stejně skvělé,ne-li lepší,než minulé dva díly.Stále si musím prozpěvovat "a svět je nádherný,růžový,béžový " :-)

Veve131
27.02.2017 5 z 5

Vtipné jako předchozí díly.

bookcase
27.02.2017 5 z 5

Byla jsem opět nadšená, Aristokratka mě prostě baví.

Freedomova
27.02.2017 5 z 5

Hurá, hurá, další díl je tu! Líbil se mi moc, opět jsem se pobavila i hlasitě zasmála a to je k nezaplacení. Je to taková trilogie poslední záchrany, když ji člověk má, nemůže se stát, že se nezasměje, když se potřebuje odreagovat. Prostě náladobudič v papírové verzi - už teď se těším na další dávku :)

Jarča64
26.02.2017 4 z 5

Stejně vtipné jako první dva díly.Pobavila jsem se.

pavel64
26.02.2017 5 z 5

Na poli současné české humoristické literatury asi to nejlepší. Už jsem měl obavu, jestli se najdou pokračovatelé Švandrlíka, a Evžen Boček příjemně překvapuje. Jen tak dál.
Od tohoto žánru očekáváme hlasitý smích nebo minimálně úsměv ve tváři, a to se autorovi daří.
Mně osobně potěšilo netradiční prostředí s přiznaným konzervativním základem (kostel, zpověď,...), který se láme touhou po moderním či současném stylu života (Blesk, ....).
Těším se na další dílka:-)

DragonLover
25.02.2017 4 z 5

A stejnak mi po dočtení posledního dílu nejvíc bude chybět lady Di :(

JankaV80
25.02.2017 5 z 5

Třetí díl a stále je to stejně vtipné, jako první dva díly. Člověk by čekal, že úroveň půjde dolů nebo to minimálně nebude už tak vtipné, že autor neudrží stejnou úroveň, ale to není pravda. Pěkná, čtivá a odpočinková kniha.

Chou
25.02.2017 4 z 5

Čekala jsem, že u třetí knihy už nebude co psát a děj se bude víceméně opakovat, ale to se naštěstí nestalo. První kniha byla sice nejlepší, ale to už se stává. A co mě překvapilo snad nejvíc? To že se těším až bude zase další díl a že by bylo ještě o čem psát.

silvara
23.02.2017 5 z 5

Jak to ten Boček dělá? V podstatě už potřetí čtu to samé a stále se mi to líbí. A culím se u toho tak, že budím veřejné pohoršení (poznámka: Doporučuje se nečíst na zastávkách, nechcete-li být obětí pohoršených pohledů). Ta směsice absurdit, humoru a reálných situací (viz záznam policejního protokolu) je prostě geniálně namíchaná.

čef
22.02.2017 5 z 5

Díky obrovskému přívalu vtipu, ironie, absurdit a dobré nálady lze tuto knihu přečíst tak za hodinku a zároveň:
- posunout knížete Karla pro sebe do čela prezidentského peletonu,
- odpustit Helence všechny plastiky a soudní spory a znovu si ji zamilovat,
- odeslat alespoň v duchu všechny velbloudáře do jejich nebo do jiných jistých nehostinných krajin,
- zkontrolovat použitelnost baťohu pro letní návštěvu našich krásných hradů a zámků
- poprskat svého psa čajem.
No, moooc děkujem pane Bočku (o psu nemluvě).

Peti
21.02.2017

Aristokratka mě baví, a ani tato kniha nezklamala. Jak vykřesat z návštěvníků co nejvíce, i blížící se smrt je potřeba použít. Čtivé čtení.

hnilda3
21.02.2017 5 z 5

Kniha mě bavila stejně jako první dva díly :-) (Navíc se letos krásně hodí do Čtenářské výzvy) :-)