Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391831/bmid_aristokratka-a-vlna-zlocinnosti-na--pK7-391831.jpg 4 1990 479

Aristokratka série

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“.... celý text

Lucciella_L
28.01.2023

Odpočinková četba.
Tentokrát tam nebylo moc příhod s hlavní hrdinkou a její rodinou, děj byl zaměřen na dvě skupiny zlodějů. Přesto jsem se i u této knihy hodně nasmála. Celkově je i tento díl velice vtipně pojatý, takže věřím, že si své čtenáře najde

Vivetkav
27.01.2023 4 z 5

Opět povedená paráda.. směju se snad ještě že spaní.. doporučuji moc povedené téma také ..hned jdu na další a vřele doporučuji

Alcaca
22.01.2023 5 z 5

Mám ráda knihy, které mě rozesmějí a ze kterých si pamatuji některé povedené a vtipné hlášky. Je zde spousta situací, které by čtenáře nenapadly. Ze mě super.

Evkaha
20.01.2023 4 z 5

Tak tady jsem se pobavila, když jsem si představila situaci v katakombách a hrobce. No a Deniska je opravdu super psycho

Kristulda
20.01.2023 5 z 5

Pobavila jsem se, opravdu super napsané, všechno jsem si živě představovala.

fénix56
19.01.2023 3 z 5

Tak tento díl se mi líbil ze všech nejméně. Možná i proto, že se mým oblíbencům na Kostce věnoval v menší míře, v centru událostí byli jiní lidé. Pobavila jsem se i tentokrát, ale něco méně než u ostatních dílů.

Martyy
11.01.2023 3 z 5

Očekával jsem pokračování událostí z předchozí knihy, takže za mě trošku zklamání. Dějově to byl slabší díl. Celkově je ale kniha vhodná k oddechu.

dagsvob
29.12.2022 5 z 5

Smála jsem se od začátku do konce. Tenhle humor mě fakt baví.

monushka
28.12.2022 3 z 5

Čtvrtý díl jsem četla s odstupem několika let od dílů předešlých. Nebylo to špatné, ale pořád i po tolika letech mám v hlavě první díl. Toto už mi přijde jako vaření z vody. Ale k odpočinku dobře poslouží.

janamaluveckova
19.12.2022 5 z 5

Nejlepší díl série hned po dílu prvním. Když má autor příběh, má i humor. Utahaná a přežvejkaná dvojka a trojka tady nehrozí.

Zelený_Drak
15.12.2022 2 z 5

Taková vsuvka mezi ostatními díly.

Denny456
02.12.2022 2 z 5

Rozhodně nejslabší díl. Bohužel. Už to prostě není ono. Chápu, že se autor snažil to napsat teď trochu jinak, ale nevyšlo to.

Hakate
21.11.2022 3 z 5

Další jednohubka k pobavení a k oddechu. Stále plno humoru, ale tento díl zatím považuji za nejslabší. Uvidíme, co přinesou další díly.

emilieselden
13.11.2022 3 z 5

Bavilo mě to stejně jako předchozí díly. 3,5*

mainka.pajinka
11.11.2022 3 z 5

Předchozí díly se mi líbily víc.

Dédečko75
02.11.2022 5 z 5

Slabsi díl, ale stejne jsem se nasmal dosyta

SofieH
02.11.2022 5 z 5

Všechny díly jsou velmi vtipné!

Cher
27.10.2022 4 z 5

Milé čtení, které mě pobavilo. Tento díl mi přišel ale o trošku slabší, než předchozí díly.

Janík61
21.10.2022 4 z 5

Další díl příběhů z Kostky a opět mě pobavil, je to sice nenáročná četba, ale oddychovka, která splnila účel.

Yunnan
17.10.2022 5 z 5

Nemohl jsem si pomoct, smál jsem se, až jsem brečel :o)). Stejně jako u prvního dílu. Nechápu, jak to mohla Veronika Khek Kubařová načíst, mně by se to nepovedlo ani za sto let :o). Takže plný počet hvězdiček a už se těším na další díl. Děkuji pane Bočku!