Aristokočky

V době, kdy slavné Eiffelově věži bylo teprve dvanáct let, žila v Paříži jistá paní Spořádaná a ta měla čtyři kočky: Hraběnku a její koťata Berlioze, Toulouse a Marii. Nebyly to kočky ledajaké – Hraběnka měla rodokmen a Berlioz, Toulouse a Marie byli ohromně umělecky nadaní – zkrátka pravé aristokočky! Není divu, že se jim paní Spořádaná rozhodla odkázat veškeré své jmění, ale s tím se zase nedokázal smířit její sluha Edgar a začal vymýšlet ďábelský plán. Ještě že se v pravou chvíli objevil kocour O’Malley, který přišel aristokočkám na pomoc! Kreslený příběh z dílen Walta Disneye....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99463/aristokocky-hcc-64-99463.jpg 4.45
Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Kniha Aristokočky

haki34
11.09.2018

Milá a celkem chytrá pohádka o kočkách - aristokočkách :)
četla dcera, byla jsem překvapena, že knížka obsahovala i celkem dost textu, pohádka měla hlavu i patu, a nebyly to jen bezduché větičky kolem hezkých ilustrací. A konečně vím, z které Disneyovky je Marie ;)
nechybí dramatická zápletka, kamarádi, kteří pomůžou, a nakonec vše dobře dopadne...doporučuji jako první/druhé čtení , a asi spíše pro holky ;)
8letá dcera rozhodně doporučuje, líbilo se jí to moc ..

Elulilinka1
12.05.2017

Kniha, tak pro osmi letá děcka. Četla jsem ji v čekárně u doktorky a za pět minut jsem ji zhltla. DISNEY = KLASIKA.

Autoři knihy

Walt Disney