Aprílová škola

Pozor! Pozor! Velký výběr vtipných kaší! Zvláště pro ty, kterým v hlavě straší! Veselá básnická sbírka Jiřího Žáčka nás opět rozesměje a potěší jazykovým vtipem, se kterým autor zachycuje čas i nečas soudobého světa. Ve svých verších pro děti vychází z jejich nápadů a pocitů. Vznikly tak básničky rozverné, rozpustilé a bláznivé, které přinášejí dobrou náladu už přes třicet let!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321531/big_aprilova-skola-JiM-321531.jpg 4.5214

Kniha Aprílová škola

mataaskorice
21.07.2021

Sbírka básniček pro děti, z nichž mnohé jsou dnes už zlidovělé, známé z čítanek a dětských časopisů. V textech hraje prim humor a slovní a významová hříčka.

MilackovaN
03.05.2021

Knížka co nezklame, myslím, že i dnes je mezi dětmi velmi oblíbená. Díky knížce jsem se vrátila do svého dětství :-)

Pippi
12.04.2021

Jako dítě jsem tuto knihu milovala. Budu ji muset koupit svým dětem.

ThrisaManx
31.12.2020

Knihu jsem četla synovi, když to bylo ještě úplně malé miminko. Vydržel u ní opravdu hodně dlouho, líbily se mu obrázky (ostatně stejně jako mně) a četli jsme ji stále dokola. Možná i proto knihy miluje do teď :) Básničky byly krásné, vtipné a tak mile úsměvné, místy až skoro geniální, troufám si napsat. Tenkrát jsme ji měli půjčenou z knihovny, ale až syn ještě maličko povyroste, určitě mu ji pořídím do knihovničky.

Renda698
08.11.2020

nádhera krása

jiri77
07.10.2020

Krásné a veselé básničky s krásnými obrázky od Adolfa Borna. Básně Jiřího Žáčka jsem měl vždy rád ,pro snadnou zapamatovatelnost .

4xbabča
29.09.2020

Moc hezké a veselé básničky, které pohladí po duši každého, děti i dospělé. A navíc ilustrace pana Borna, krásná knížka.

Lucieopice
24.09.2020

Je to super kniha básní, která každýmu zvedne náladu!!!