Aport, Fousku!

Aport, Fousku! https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453150/bmid_aport-fousku-AQ0-453150.jpg 5 28 5

Páníček Láďa venčí svého psa Fouska. Věří, že jeho mazlíček dokáže najít a přinést hozený klacík. Fousek ovšem nachází jiné poklady. Napínavý příběh z každodenního života pejskařů pro úplně nejmenší čtenáře.

ZůzaSomolka
ZůzaSomolka
08.11.2023 5 z 5

Naprosto skvělé leporelo, které chytlo i mě. Příběh mě pobavil, líbí se mi práce s jazykem a použité výrazy. Pro tříleťáka jsou zas vtipná různá označení poplety. Je to rýmované, jednoduché, opakující se, takže snadno zapamatovatelné, a tak nemusíte "čtení" věnovat celou svou pozornost a zvládnete u toho třeba vařit.

Rozari
Rozari
05.07.2022 5 z 5

Knížka je psaná pro děti od 2 let, syn má aktuálně rok a 9 měsíců a teď s koncem června se stala jeho nejoblíbenější “hračkou” - od rána po večerní čtení ji několikrát denně prohlížíme, čteme, ukazujeme obrázky. A musím říct, že baví i mě i jeho starší bráchy.
Moc milé čtení, krásné ilustrace, jednoduché zapamatovatelné rýmy. Doporučuji.

Štěpinambura
Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Hezké rýmy.

LunaL.
LunaL.
02.01.2022 5 z 5

Knížku dostaly děti k Vánocům, možná jsem z ní nadšená víc já! :D Knížka má jednodušší obrázky i rýmovaný text, ale to ji neudává na zajímavosti, naopak! Je krátká, čtivá, pěkná, vtipná! Už jsme ji četly aspoň pětkrát a určitě ne naposled! :)

Akcak
Akcak
29.01.2021 5 z 5

Moc hezká a vtipná knížka nejen pro svůj jednoduchý text, ale má i velice povedenou ilustraci. Určitě doporučuji všem rodičům pro společné čtení s jejich malými dětmi.