Apartmán

Apartmán https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351264/bmid_apartman-LeS-351264.jpg 4 51 22

Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života. Dizajnérke Claire, pochádzajúcej zo San Francisca, sa podarí nájsť priestranný podnájom priamo v srdci New Yorku, no potrebuje najmenej jednu spolubývajúcu, aby si bývanie mohla finančne dovoliť. Náhodou sa zoznámi s Abby, ktorá by sa ako spisovateľka chcela postaviť na vlastné nohy ďaleko od svojej úspešnej rodiny žijúcej v L. A. Neskôr sa k nim pripojí Morgan, ambiciózna manažérka na Wall Street, a študentka medicíny Sasha. Medzi spočiatku neznámymi ženami sa vytvorí hlboké a dôverné priateľstvo a ony veria, že to tak zostane navždy. Osud však zamieša karty ich života trochu inak. Postupne sa pred nimi vynárajú nové príležitosti a možnosti, musia čeliť novým výzvam, čo ich nevyhnutne posúva čoraz ďalej od bezpečného prístavu, kde začali realizovať svoje sny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Apartment , 2016

alzbeta4340
18.03.2024 5 z 5

Vybráno vlastně z nouze - do čtenářské výzvy. Kniha mě příjemně překvapila. Děj byl pozvolný, a civilně napsaný. A nezdál se být přeslazený, jak někdy bývá u D. Steel zvykem.

archivářka115
22.11.2023 4 z 5

Příjemná knížka. Dobře se četla. Nic jsem od ní nečekala a tak mě nezklamala.

Noisette73
19.08.2022

Zatím nedočteno, na knihu nenazrál správný čas.

Meda77
20.01.2022 3 z 5

Na to, že autorka není můj šálek kávy to vůbec nebylo špatné. Děj nijak nekulhal, dialogy fungovaly a ačkoliv nejsem žena jako oddechová záležitost lehce nad průměrem. Četlo se to vážně dobře. Silné 3starsy.

Michelinecka84
19.10.2021 5 z 5

Moc hezký příběh. Řekla bych jedna z nejhezčích knih od spisovatelky. Knížka přečtena během dne :)

Jurajovamaka
03.03.2021 3 z 5

Táto kniha bola príjemná oddychovka, taký koláčik ku kávičke. Akurát, že ja som od nej čakala trošku viac. Chýbala mi dynamika v deji. Prišlo mi to všetko také plytké. Páčili sa mi ale dievčatá a ich charakteristické povahy...
Tento román môžem odporúčať, ako príjemné, ľahké čítanie. ❤

Andi
03.07.2020 3 z 5

Oddechovka. Moje první kniha od autorky. Ale celkem 3* se jí v knize stalo, že zaměnila jednu postavu za jinou. Konkrétně Sashu za Claire. Holt hodně jmen, 4 kamarádky a plno chlapů kolem. Děj se navíc odehrává v NY, takže taková jiná knižní verze Sexu ve městě.

jeny-v
23.01.2020 4 z 5

I mě se příběh společného bydlení Saši, Morgan, Claire a Abby líbil. Čtení této knihy byla příjemná oddechovka s hezkým koncem. Po Steelové sáhnu vždy, když potřebuji relax.

Katy003
18.01.2020 2 z 5

Dostala jsme tuto knihu k narozeninám, je super jako všechny od D. Steel, ale na mě byla méně vydařená, ale postupně jsme se rozečetla a nebylo to tak zlé.

Jana92
08.08.2019 5 z 5

Krasna oddechova knizka od ktere se nedalo odtrhnout..Jako vzdy,i kdyz po delsi dobe,me pani Steelova nezklamala :)

mariva
15.10.2018 3 z 5

Zajímavé příběhy jednotlivých postav, ale připadalo mi, že je jich zbytečně moc a neustále se přeskakuje z jednoho příběhu do druhého. Už jsem si u autorky zvykla na to, že velká část jejích hrdinů jsou milionáři, ale že by si na začátku 2 studentky mohly pronajmout loftový byt o rozměrech 300 metrů čtverečných??? Stejně tak mi připadalo divné, že modelka - dvojče má 23 let, když její sestra - dvojče pracuje už 5 let jako doktorka, a ta má najednou 32 let. Podobné chyby mi v knihách vadí, ale to asi není vina autorky.

Nelička
19.09.2018 5 z 5

Skvělé čtení, nic náročného, prostě pohodovka pro zkrácení a zpříjemnění cesty do/z práce :-) Mám ráda tenhle žánr, kdy se prolínají různé osudy spojené jedním místem, takže jsem jí měla přečtenou za pár dnů. Už hledám další :-)

denisa8946
18.08.2018 4 z 5

Pěkná oddechová knížka. Četla se velmi dobře, za pár dní padla za vlast.
Jediná má výtka je, že jsou místy v knížce zaměněná jména hrdinek, ale podle kontextu se člověk rychle zorientuje. Ale ani tato drobnost knížce neubírá na sympatičnosti. :)

alnahu
04.06.2018 3 z 5

Další příjemná oddechovka od této autorky .Tentokrát příběh čtyř kamarádek ,které bydlí společně v jednom bytě v New Yorku. Každá má svůj životní příběh a postupně opouští společný byt.

bagel
03.05.2018 2 z 5

Moc mě to nezaujalo.

hrosik3
08.02.2018 2 z 5

Nenáročná četba, s častou záměnou jmen hlavních hrdinek, takže v jedné větě čtete, že Saša a hned v následné, že to je Claire, i když se jedná o stejnou situaci :(

Kačík
09.12.2017 4 z 5

Odpočinková četba, děj krásně plynul, doporučuji na dlouhé zimní večery

JaKa1974
21.11.2017 5 z 5

Čtivá kniha, zajímavě poskládaný příběh čtyř žen do jedné knihy a jednoho bytu.

perpe2a
26.10.2017 4 z 5

Knihu jsem si vzala jako oddechovku. A toto očekávání splnila na jedničku. A navíc se mi hodně líbila. Životy kamarádek žijících v jednom bytě v New Yorku byly různorodé a bavily mě. Rozhodně stojí za přečtení.

ctenarkaEva
28.08.2017

Pohodová kniha na odpoledne. Nemusíte u ní moc přemýšlet, jen si užíváte pocit, že bydlíte s těmito 4 kamarádkami v jejich velkém bytě.