Anubův polibek

Poutavý thriller a strhující příběh lásky z tajuplného Starého Egypta! V desátém a posledním roce vlády faraóna Tutanchamóna 15letá Miu, dcera zámožného balzamovače v sídelním městě Egypta Vesetu, nevěří vlastním uším – to, co vyslechne náhodou v hlučném výčepu, zní jako plán vraždy faraóna, mocného vládce Tutanchamóna. Netuší však, kdy má k tomuto hroznému činu dojít, ani kdo za ním vězí. Dívce se podaří dostat ke dvoru. Setkání s mladým faraónem ji však uvrhne do ještě většího zmatku, protože se navzájem velmi přitahují. Smí se člověk zamilovat do faraóna? Miu nemá čas o tom přemýšlet, protože síť intrik se začíná kolem nich příliš stahovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58167/anubuv-polibek-58167.jpg 3.912

Der Kuss des Anubis (2009)

Vydáno:, NS Svoboda

Kniha Anubův polibek

bekule
08.10.2018

Pro mě milé překvapení po zklamání z hodně přeceňované Řeky bohů. Ne přehnaně dlouhý , čtivý příběh obyčejné dívky z doby vlády Tutanchamona. Potěší milovníky koček, protože celý příběh se tak trochu točí kolem nich. V doslovu se dozvíme že některé detaily v příběhu odpovídají skutečnosti, jak nám odhalila objevená Tutanchamonova mumie.

Charley
27.07.2018

Knihu jsem si náhodou půjčila v knihovně, když jsem procházela regály....takže jsem od ní téměř nic nečekala, ale přiznávám, že se kniha dobře četla. Nejspíš sáhnu i v budoucnu po nějaké knížce této autorky.

Maat
18.05.2014

Pěkný příběh, dobře se čte, ale chybělo mi více starověkých reálií a trošku víc akce. Ale jinak moc pěkná kniha.

Linu
07.05.2014

No prostě něco úžasného... Kniha se mi moc líbila a já ji měla přečtenou za pár dní. Knihu doporučuji všem, kteří jako já milují Egypt a především jeho historii!

jindrusa
07.03.2014