Antistresové omalovánky pro dospělé

Antistresové omalovánky pro dospělé https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250553/bmid_antistresove-omalovanky-pro-dospele-bOq-250553.jpg 5 43 15

Ve Francii, v Anglii, v USA vycházejí celé série knih s předtištěnými obrázky, které přímo lákají k vybarvení. Nejsou ale určené dětem! Složité obrazce s květinami, zvířaty, keltským dekorem nebo mandalami jsou omalovánky pro dospělé. Při vybarvování podle přesně daných linií mozek nejen relaxuje, ale zároveň se může soustředit na jinou činnost (porady, videokonference, brainstormingy, přednášky). Při vybarvování se také zapojují centra mozku určená pro kreativní vyjádření a vyvažují tak logické myšlení a organizační procesy. A pocit klidu a štěstí z hotového obrázku vás na chvíli vrátí do dětství. Navíc k vybarvování nepotřebujete žádnou drahou elektroniku, jen sadu pastelek.... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Grada

Lauralex
06.12.2023 5 z 5

Asi založím petici pro vydání dalších omalovánek, kdo se podepíše? Sice se u toho vždycky zaseknu, až zapomenu jít spát, na všechno zapomenu a ještě ve 2 ráno vymalovávám, ale to je asi ten účel, že. Primárně to nepoužívám proti stresu, prostě mě to baví a omalovánky miluju od dětství, ale splňuje to všechno. Akorát jsou tak skvělý, že mi vydrží strašně krátkou dobu a i když mám spoustu jiných, lepší jsem dosud neviděla.

(Děkuju za nákup tady na databázi :))

IVANA0123
07.02.2022 5 z 5

Tato kniha omalovánek je krásná, ale já jsem si ji nekoupila kvůli malování. Koupila jsem si ji kvůli druhé autorce knihy Lence Tréglové. Na její pondělní sloupky a články jsem se pravidelně těšila na začátku každého týdne. Byly vtipné, pozitivní a dodávaly člověku naději, že v tom bláznivém světě nikdy není sám. A stejně tak v této knížce těch pár psaných stránek člověka potěší a povzbudí. Tentokrát nejsou možná až tak třeskutě vtipné, ale zahřejí a možná na chvilku zpomalí. A to je fajn... Zastavit a přivonět ke květině... a nebo vymalovat obrázek. Doporučuji 5*
(2/22)

meinita
29.03.2016 5 z 5

parádní odreagování od veškerého stresu, napětí, bolestí hlavy.

zpevSusannah
02.02.2016 5 z 5

Netušila jsem, že může takhle něco fungovat na uklidnění duše a ztlumení mého šíleného mozku, který by neustále nad něčím dumal, vymýšlel nějaké teorie a tím mi občas přiváděl stav lehké deprese a smutku...Je úžasné, jak se člověk dokáže zcela zkoncentrovat na jednotlivé úzké linie a plochy. Div, že u toho nevystrkuju soustředěním jazyk, jako to dělají některé malé děti :-D A ta radost, když je dílo hotovo a září všemi barvami!!!
Takže děkuju Lence a Jolance za to, že přišly s něčím, co dokáže zahřát srdíčko mně a dalším podobným šílencům :-).

Marselle
03.01.2016 5 z 5

Naprosto úžasná záležitost, vytvořila jsem si novou závislost :-D

Anne123
29.11.2015

Kdo říká, že jsou omalovánky jen pro děti? U tohohle může sedět hodiny a neomrzí mě to. Deprese, špatná nálada...nejlepší je to všechno ze sebe dostat. U mě se to odráží i ve výsledku obrázku. Doporučuji všem!

211
16.11.2015

Tyto omalovánky jsem dostala k 50. narozeninám. Strašně mě překvapilo, že něco takového vůbec existuje. Zatím jsem se k vymalování nedostala, poněvadž mi je zabavila moje dcera (29), která se už nemohla dočkat, až si něco vymaluje.

kveta2613
09.11.2015 5 z 5

Mé první antistresové ale naplno jsem jim propadla. Od všeho kousek, prostě super :)

Juici
03.11.2015 5 z 5

Antistresové omalovánky pro -dospělé-

Stejný účinek budou mít i omalovánky za 15 korun s krtečkem. Ale! Je super, že někdo vymyslel tento styl, jak to mezi nás -dospělé- dostat, aby jsme si uvědomili, že i dospělí jsou děti a musejí jimi být. Pokud to tak není, ztrácíme potom onu kreativitu a sílu dělat přesně to, co nás nesmírně baví. Ať už to může být právě ono vybarvování.

Dandy1
08.10.2015

Občas není špatné se vším seknout a vybarvit si obrázek.

AlenaV
22.08.2015 4 z 5

A přitom taková blbost :o)
Nevěřila bych, jak mě to bude bavit. Opravdu si člověk odpočne, od počítače, od televize, je to relax. Někdy si pustím audioknihu a u toho si vybarvuju, někdy jen poslouchám zvuky přírody. Papír má vyšší gramáž, takže neprosvítá spodní vybarvený obrázek jako u některých jiných omalovánek. Škoda jen, že nejsou u hřbetu perforované, aby se dal list pěkně vytrhnout a třeba zarámovat povedené dílko.

Candide
22.07.2015

A příště vydáme relaxační dudlíky a pleny pro dospělé, ne?

msjadepaton
17.07.2015

Moc příjemné odreagování. Oceňuji nenáročnost vzorů a pestrý výběr témat. Většina omalovánek pro dospělé bývají jen mandaly a květiny a ty dost rychle omrzí.

vikikl
29.06.2015 5 z 5

Jsou skvělé... Pokud stejný obrázek vybarví třeba sto lidí, pokaždé bude jiný. Tento počin prostě nemá chybu!

Evickar
19.06.2015 5 z 5

Koho nudí kulaté mandaly, ten si zde přijde na své. Květiny, stroje, zvířata... Jeden obrázek budete vymalovávat hodiny, to Vám zaručuji :-)

omalovánky pro dospělé

Autoři knihy

Kniha Antistresové omalovánky pro dospělé je v