Antistresové omalovánky pro dospělé 2

Antistresové omalovánky pro dospělé 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270469/bmid_antistresove-omalovanky-pro-dospele-lkn-270469.jpg 4 14 2

Zbavte se stresu s druhým dílem oblíbených omalovánek pro dospělé! 77 obrázků k vybarvení od Jolany Daňkové a osvěžující fejetony Lenky Tréglové vám přinesou mnoho hodin odreagování se od starostí. Potěší vás obrázky z českých dvorků, lesů a potoků, ale také vánoční, velikonoční a pohádkové motivy. Nemusíte umět kreslit, a přesto můžete vytvořit krásné umělecké dílo. Inspirujte se na Facebooku ve skupině Antistresové omalovánky pro dospělé.... celý text

Lauralex
06.12.2023 5 z 5

Moje úplně nejoblíbenější omalovánky ze všech omalovánek, co jsem kdy vymalovávala, haha. Většinou druhé pokračování čehokoliv nepředčí to první, ale tenhle díl je ze všech nejlepší, ten miluju, měla jsem ho jako první a koupila jsem si ho už podruhé. Hezké obrázky, skvěle vymyšlené na vymalovávání, jak prakticky, tak esteticky, s textem k zamyšlení, a fakt u toho vypnu jako u máločeho (a málokterých jiných omalovánek), ani bych tomu nevěřila, že je to možné, skvělá věc. Ať žijí omalovánky!

Kdy budou další teda, hm? Nemám co vymalovávat. :D Nebo jako mám, ale tyhle omalovánky od Lenky a Jolany jsou absolutně nejlepší.

Varjohukka
06.08.2020 4 z 5

Opět zajímavé obrázky k vymalování. U každého obrázku si můžete zapsat datum, kdy jste jej vymalovali.