Antistresová knížka pro učitelky mateřské školy

Antistresová knížka pro učitelky mateřské školy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440169/bmid_antistresova-knizka-pro-ucitelky-ma-pZ5-440169.png 3 5 4

Pedagogové v knize najdou užitečné tipy, jak stresu nejen čelit, ale hlavně předcházet. Díky knize zjistí, jak reagují na zátěž a co z jejich chování může vést ke zvýšenému stresu. Naučí se také relaxovat a hlavně dokážou to, co si osvojí, přenést do práce s dětmi. Celé dny si jen hrají s dětmi, sedí na koberci, pak stráví hodinku na zahradě a jako bonus je čeká dvouhodinovka poledního odpočinku, při kterém si mohou dělat, co chtějí. To je častá představa o práci učitelů v MŠ. Realita je ale jiná, ve třídě na ně čekají malé osobnosti, které mají své potřeby a vyžadují pozornost. A co teprve jejich rodiče, kolegyně, vedení a dokonce školní inspekce? A co ty hromady výkazů a dalších papírů, které se musí zpracovat?... celý text

Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Portál

Anti-Stress-Buch für Erzieherinnen

Gabi13
24.10.2023 4 z 5

Myslím, že spoustu praktických rad využiji ve své praxi i lekcích pro rodiče s dětmi.

Vydrýsek
01.12.2021 3 z 5

Úvod knihy zahrnuje již známé skutečnosti, ale praktické rady jsou velmi přínosné. ;-)

mamboleta
25.07.2020 4 z 5

Knížka mě překvapila. Našla jsem si několik tipů do své praxe. Doporučuji.

MartinaF
11.06.2020 3 z 5

Dávám tři a půl hvězdičky. Kniha mě moc neoslovila, určitě jsem na podobné téma četla zajímavější knihy. Navíc, ale to si myslím, že je spíše plusová záležitost, je to, že se relaxační tipy dají použít i v jiných profesích, než jsou jenom učitelky v MŠ.

mateřské školy zvládání stresu

Autorovy knížky

2020  68%Antistresová knížka pro učitelky mateřské školy

Kniha Antistresová knížka pro učitelky mateřské školy je v