Áno, pán profesor!

Áno, pán profesor! https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369342/bmid_ano-pan-profesor-zgP-369342.png 4 13 7

Áno, pán profesor série

On miluje ju, ona miluje jeho. Alebo je všetko inak? Na jednej strane je mladá študentka architektúry s vysokými ideálmi stať sa úspešnou vo svojom obore. Na strane druhej stojí renomovaný profesor s tvárou a telom Dia, ktorý sa ocitá v úlohe jej súkromného Boha bohov. To, čo medzi nimi iskrí, nie je len napätie svojhlavej študentky a rovnako tvrdohlavého architekta... Čo sa stane, keď sa spoja ich nezlučiteľné svety? Dokážu odolať vzájomnej príťažlivosti alebo porušia nepísané tabu? Na prvý pohľad jednoduchý príbeh rozpúta hotový ohňostroj nečakaných zápletiek, ktoré vám nedovolia pustiť knihu z rúk.... celý text

dooky
29.09.2022 5 z 5

Ano, ano, ano! Po dlouhé době kniha, kterou jsem nemohla pustit z ruky. Tak dokonale mi sedla do nálady. Profesor a studentka? Dejte mi podobných knih stovku a budu skákat radostí, tohle téma se mi nikdy neomrzí. Druhý díl nebude v knihovně dlouho čekat na přečtení.

Majka1979
14.04.2022 4 z 5

Príbeh profesora (architekta) a jeho študentky

Čo sa stane, ak sa stretnú dvaja ľudia s podobnou povahou? Tvrdohlaví, bojovní?
Ako dokážu spolupracovať?
Čo v nich vyvolá možnosť obrovskej zákazky?
Dokážu spolupracovať alebo nakoniec pôjde aj o niečo viac?
Skvelý príbeh, ktorého koniec ma nepotešil, ešteže mám ku knihe aj 2.časť ;)

2688
03.04.2022 4 z 5

První díly je přesně takový jaký si myslíte že bude poměr mezi studentkou a učitelem klasika pár vyhrocených situacích v hodině, kradmé pohledy a sexuální napětí v kabinetu.
Toto téma nikdy prostě neomrzí ale ten druhý díl………

Mabella
06.01.2021 4 z 5

Velka skoda, ze tato kniha nema pokracovanie, lebo potencial ma a urcite by si to jej citatelia zasluzili.

zuzana0307
17.11.2020 3 z 5

[edit]
Knihy z učiteľského prostredia mám veľmi rada, a túto som dokázala prečítať za jedno upršané sobotné popoludnie.

Mia, mladá študentka architektúry a na druhej strane Daniel, pardon.. Zeus, profesor na jej prednáškach a seminároch. Aj keď nepoznám prostredie architektov, kniha bola napísaná ľudsky a realisticky, čo veľmi oceňujem.

Čo od takej knihy ale očakávať?
Kniha na dokonalé vypnutie od problémov, objavíte vášeň, zakázanú lásku, vtip a humor, to tejto knihe rozhodne nechýba. Diálógy medzi postavami boli veľmi pútavé, žiadne extra naťahovanie a informácie. Bonusové bodíky kniha získava za energeticky rozdelené rozprávanie postáv. V určitej časti knihy to pridávalo na napätí.
Toto bude ale asi prvá kniha, kde som si všimla extrémne chyby a hlavne zarovnanie textu. Škoda toho.
Och a vie mi ešte niekto povedať, či bude nejaké pokračovanie? Lebo kniha končí naozaj zaujímavo a ja tieto konce „veľmi nerada“.

TomuVer
05.10.2019 4 z 5

Kvalitná slovenská kniha. Mala hlavu aj pätu. Veľmi ma bavila,no škoda toho otvoreného konca. Ale stojí za prečítanie.

mariela.elish
11.07.2019 5 z 5

Autorka použila vo svojej knihe v druhej časti zaujímavý štýl písania, ktorý som pravdupovediac ešte nezažila. Píše z pohľadu raz jednej a raz druhej osoby. Čiže v Zeusovom mene a v mene hlavnej hrdinky Mii.
Zápletky zbytočne nenaťahovala, a dej bol aj napriek tomu pútavý. Dialógy mali hlavu aj pätu a celkový dojem u mňa zanechal aj nečakaný koniec.
TEŠÍM SA NA POKRAČOVANIE! :)
Odporúčam! :) ...v mnohých miestach v knihe som sa skoro úplne našla,...
Ďakujem za skvelý čitateľský zážitok pani/slečna autorka!

2018  78%Áno, pán profesor!
2022  77%Áno, pán architekt!

Kniha Áno, pán profesor! je v